Září 2011

S'aetheyr Le´kart

30. září 2011 v 18:16 | Knel'sh |  Postavy
Jméno: S'aetheyr Le´kart
Rasa: Čistý Argonian
Věk: 100let
Popis: Je velmi vysoký a také docela svalnatý. Jeho barva je něco mezi modrou a šedou. Dlouhé, černé drápy má jak na rukou tak na nohách. Několik ostnů mu raší na hlavě a jsou docela malí(cca. velikostně jako palec.). Oči barvy žluté vypadají jako hadí a jsou docela mandlovitého tvaru.
Oblečení na sobě moc nemá. Dva pruhy na nohou-to má na různé měšce s penezi nebo něčím dalším. Jinak má na sobě většinou nějaké kalhoty. I když by se to u něj nečekalo skvěle zachází se zbraní, kterou také vlastní(po otci).

Historie: S'ae se narodil v 5ti-člené rodině, jeho otec byl silný kuřák, což vedlo k častým hádkám, které ničili S'aeho psychiku, mnohé večery probrečel, jelikož místo ukolébavek slyšel jen křik jeho matky...brzy to nevydžel. Útěchu hledal v hraní na klavír, jednou k němu přišel jeden starý Argonian, který už šel na svůj pohřeb...metaforicky řečeno. Dlouho se na S'aeho díval, nakonec se mu zželelo jeho situace, uslyšel co se u něj doma děje, dal mu to poslední, co měl a odešel, S'ae si ani nevšiml, co mu muž dal...jen hrál dál..., dalo by se říct, že stisknutím klávesy se vyznačila etapa jeho života, dlouho pro něj neexistovalo nic jiného než ten černý nástroj... Oba rodiče mu zemřeli, S'ae si usmyslel, že to dál nejde, po dlouhé době vstal ze židle a rozhodl se, že bude trávit čas smysluplněji, podal svou osobnost do kasáren. Nikdo o něm nevěděl, pro Somnii neexistoval, takže ho nepřijali, S'ae si však trval na svém, brzy se tam dostal, ale nikdy nepodával 100% výkon, spíše jen na čtvrtinu toho co by dokázal...nikdy se nedostal z Desátníka víš než na Desátníka...
Majetek: Různé drobnosti, klavír, nějaké peníze, trocha oblečení

Enettie Verestianterová

28. září 2011 v 12:00 | Kassandra |  Postavy
Jméno: Enettie Verestianterová
Rasa: Feles
Věk: 15 let (dítě)
Popis: V lidské podobě je to normální dívka. Je štíhlá, a ušmudlaná. Nikdy na vzhled nedbala. Má vlnité kusté vlasy pod ramena a bílou pleť. Má zeleno-žluté oči... To je jediné narušení myšlenky, že vypadá jako člověk. Zorničky jsou mandlovitého tvaru a její oči vcelku vypadají jako ty kočičí. Má světle fialové rty a i v tom největším horku vypadá, jako by mrzla. Má malé uši, poměrně do špičky a zuby má též špičaté. V lidské podobě nejradši nosí staré špinavé a roztrhané šaty, s černými punčochami, ale nenosí boty. Normálně chodí naboso v punčoškách.
Historie: Enettie se narodila v bohaté rodině. Ovšem její rodiče jezdívali z domova pryč a jednou už se vůbec nevrátili. Začala se o ní starat služka. Enettie je ještě dítě a její rodiče odešli, když jí byli tři roky. Když jí bylo deset let, tak jí služka řekla, že prý je někdo zabil na jedné z jejich cest a předala jí matčin náhrdelník, ve kterém byla rodinná fotka, kde je Enettie ještě malinkatá, matka jí chová a otec matku objímá. Enettie si náhrdelník vzala s přísahou, že rodiče najde a pohřbí je. Utekla z domova, protože služka jí to nechtěla dovolit. Prý až bode velká, ale Enettie byla netrpělivá a chtěla je najít. Ovšem po pěti letech se jí to stále nedaří...
Majetek: Staré šaty, punčochy, deník jejího otce, náhrdelník od matky...
Rodina: Nezvěstní rodiče

Místa v Nirilii

26. září 2011 v 21:28 | Ellijah |  Místa
Niriile je říše vlkodlaků která je poměrně velká a většinu říše pokrývají lesy a jezera nebo i poště a hory.

Tigralské lesy - lesy smečka AlfaPhonilara - Město ve kterém sídlí hlavní Alfa

Chrám - zde vlkodlaci uctívají své bohy

Raimské lesy - lesy smečky Omegy


Rama - vesnice ve které sídlí hlavní Omega

lesy Kai - lesy smečky Dalta

Kai - vesnice ve které sídlí hlavní Delta

lesy Lir-salu - lesy smečka Kappa


Anfordské lesy


poušť Armotan
Místa která zde zatím nejsou budou doplněna co nejdříve.

Ninquë

25. září 2011 v 16:23 | Knel'sh |  Postavy
Jméno: Ninquë-což znamená "Bílá" toto jméno dostala po bílé srsti kterou má ve vlčí podobě.
Rasa:Lykantropové (Vlkodlak)
Věk: 100let
Popis: Ve vlkodlačí podobě: Jako většina vlkodlaků ze smečky Alfy má i ona vytetované znamení na kůži, které pod hustou bílou srstí není vůbec vidět. Má žluté oči. Dalo by se říci že ve tmě svítí. Přes čumák jí vede docela viditelná jizva ke které, ale neví jak přišla. V lidské podobě: Je docela vysoká(přibližně 170cm) a docela hodně hubená. I když ve vlčí podobě má bílou srst má dlouhé hnědé vlasy. Nikdo neví proč a i ona sama nechápe proč nemá vlasy a srst stejnou. Oči má mírně zešikmené, světle zelené. A na ruce má znamení Alfy. Většinou má na uších dlouhé náušnice ve tvaru malích kuliček a na krku dva řetízky. Na ruce několik prstýnků.
Historie: Narodila se vlkodlačici ze smečky Omegi a vlkodlakovi ze smečky Alfy. Nějakou dobu vyrůstala u matky než dospěla a nerozhodlo se kde bude nadále vyrůstat. Rozhodlo se že by měla vyrůstat ve smečce Alfa kde i nadále je. Ve vlčí podobě není sice moc ráda, ale i tak se v ní oběvuje více než ve své lidské takže by se dalo říci že svou lidskost zapudila, ale není to za se taková pravda, občas se do ženské podoby promění. Od Alfy se naučila ovládání ohně a chce se odněj naučit i zbylé tři živly, které jí schází. Země, Vzduch a Voda. Když se chtěla přiučit něčemu dalšímu(Aby měla nějaké vzdělání) začala se učit od otce šermu, který jí velice jde.. Takže i když je žena je ve smečce něco jako "voják".
Schopnosti: Alfa jí naučil ovládání ohně.
Majetek: Několik šatů, řetízky, prstýnky, naušnice, meč s pouzdrem
Rodina: Matka ze smečky Omegi a otec ze smečky Alfy. Její sourozenci zemřeli jedíná ona přežila.

Jorn

24. září 2011 v 18:31 | Knel'sh |  Postavy
Jméno: Jorn
Rasa: Feles
Věk: 185 let
Popis: Sešikmené oči jsou tmavě zelené, jako listy břečťanu, a uši jen maličko zašpičatělé a překryté hřívou hnědých kučeravých vlasů. Snědá kůže se leskne jako bronz, svaly Jornovi rozhodně nechybí. Je maličko menší než většina felesů, ale vytrvalý. V hezkém obličeji zaujme rovný dlouhý nos a úzké rty, které se často zkroutí do cynického úsměvu. Nosívá hnědé nebo černé oblečení a dlouhé pláště s kapucemi a šálou proti větru. Nejraději se mění v obyčejnou kočku domácí, protože ta všude proklouzne. Na hrudi mu ve všech podobách zůstává buď tetování nebo shluk jinak barevných chlupů se tvaru malé čtyřcípé hvězdičky.
Historie: Odmalička byl vychováván v klanu alchymistů, takže je zdatný léčitel i ranhojič. Teta Nika se ho snažila naučit i kouzlit, ale to mu moc nešlo, raději se jako malý rval, takže mu nechybí ani síla, ale bojovníka z povolání by neporazil. Před ženami se cítí pořád ještě nejistý, ale má pro ně zároveň slabost. Jakmile se mu ale líbí jedna, jiná ho udolá jen těžko, musela by být mistryně ve svádění.
Majetek: Greta; několik plášťů, tunik, kalhot a vysoké boty
Rodina: -
Mazlíček: Greta

Syera Aquarum

24. září 2011 v 16:12 | Knel'sh |  Postavy
Meno: Syrena Aquarum
Rasa: Pandoriánka
Vek: 120 (17 alebo 18 ľudských)
Popis: Jej pleť má pod vodou modrý nádych a v ľudskej podobe je jemne doružova. Okolo oválnej tváre sa jej vlnia dlhé na koncoch rozstrapkané tmavomodré vlasy so zelenými pramienkami. Na tvári jej dominujú vždy otvorené bledohnedé oči, okolo ktorých rastú husté mihalnice. Pod očami má menší nos a pod ním plné ružové pery. Na čele má kratší výrastok, ktorý jej v ľudskej podobe zmizne. Namiesto uši má malé plutvy, ale aj tak veľmi dobre počuje, hlavne pod vodou. Jej telo je štíhle a vyrastá jej z neho dlhý chvost s tmavomodrými šupinami, na konci sú zlaté, a vyrastajú jej na ňom menšie putvy. Chvostová plutva nemá tvar, aký zvy knú mať iné morské panny. Jej plutva má veľa ostrých hrotov. Medzi prstami na rukách má blany, ktoré jej v ľudskej podobe zmiznú. Na krku nosieva amulet od matky a na rukách zlaté doplnky. História: Vyliahla sa z jedného z mnoha vajíčok v jazere Tatana. Ešte ako malá rybka tam plávala, no keď trochu viac podrástla, opustila jazero a vybrala sa do mesta Aramis. V ňom žila aj žije do teraz so svojou matkou, ktorú sama vyhľadala. Keď mala 50 rokov začala sa viac zaoberať mágiou vody a boju s mečom. Po 50-tich rokoch sa vypracovala na dobrú čarodejnicu a skvelú bojovníčku. Schopnosti: boj s mečom, čarovanie s vodou
Majetok: Meč so zlatou rukoväťou, amulet vody od matky.
Rodina: matka Tamara, otca nepozná

Dionýsos

23. září 2011 v 21:05 | Knel¨sh |  Postavy
Jméno: Dyonisos Felek
Věk: Neznámo
Rasa: Feles
Titul: /
Popis:v lidské podobě: Má bílé až šedé vlasy díky tomu že ho jeho rodina vyhnala z domu a on z toho zešílel a taky protože podlehl jedné zvláštní nevyléčitelné chorobě která mu občas zbůsobuje zuřivé záchvaty. Oči má jiné než ostatní felesové díky té chorobě- jeho oči jsou černé bez bělma. Tvář má celkem pohlednou i přesto že tam má jizvu kterou si způsobil ve válce. Postavu má vysokou a celkem hubenou a také vypadá jako by neměl vůbec žádné svaly ale zdání klame on je druhý nejlepší bojovní Felesů hned po královně. V kočičí podobě má stejnou barvu očí a je trochu pobledlý a je na něm i dost v této podobě vidět že není úplně v pořádku.
Historie: Narodil se jako nemanželské dítě protože jeho otec manželku podváděl. Chvíli žil u otce a chvíli u matky takže to pro něj bylo dost složité ale ono mu to bylo celkem jedno. Takhle se to střídalo celkem osm let když potom jeho matka umřela tak už žil jen u otce a ten se ho za šest let zbavil tím že ho svázal a vyhodil ho uprostřed lesa. O několik hodin později však jela okolo něj banda loupežníků a ty mu řekli že když jim pomůže s loupením tak ho rozvážou. On jim to přislíbil a také u nich dlouho pracoval. Při jedné loupeži v paláci loupežníci zemřeli a on zázrakem přežil ale hodn zraněn. Když ho našla ležet na chodbě sama královna tak ho vzala ke svým léčitelům kteří ho uzdravili a pokusili se uzdravit i tu chorobu ale to se jim nepovedlo. Teď Dionýsos pomáhá královně chránit zemi a je to taková její pravá ruka.
Majetek: dýky, kožené brnění, a pár dalších věcí..

Argonianská místa

22. září 2011 v 19:38 | Knel'sh |  Místa
Mokřiny- Drsná příroda

Močál-Bláto, bláto a zase bláto

Skyrim- Hlavní město, postavené skřety...

Solfenstein- zemědělská úsedlost

Vvardenfel- město, kde se od dávnověku produkuje nejlepší dřevo

Mariana Robinson

22. září 2011 v 18:20 | Knel'sh |  Postavy
Jméno:Mariana Robinson
Rasa:Lidská žena,kouzelnice( v rodokmenu je zmíněno že je vzdálený potomek Alfy,ale žádné ,,vlkodlačí" schopnosti nemá)
Věk:26 let
Popis:Na první pohled připomíná spíše čarodějku,ale její postava a oděv usvědčuje fakt,že je jen obyčejná dcera sedláka.Jeí oválný obličej je orámovaný mírně rozježenými rusými vlasy.Bledé rty,které jen vyjímečně zvednou koutky,dodávají obličeji prázdnotu a smutek.Naopak zeleno-šedé oči se podivně lesknou a zdají se být bezedné.Mariinina postava je štíhlá a vysoká,ale schovává ji do omšelých starých šatů.I když se to nezdá její osobnost bývá tajemnější než nudný zevnějšek.Ačkoliv vypadá zuboženě má velké nadání na bojové umění.Nedávno zjistila,že dostala do vínku také nadání na kouzla,takže se pomalu učí kouzlit.
Historie:Mariana se narodila v malé horské vesničce rodičům Irvě a Salavendrovi.Matka při vysilujícím porodu zemřela a ona jako novorozeně nevypadala nejlíp.Otec se o ní usilovně staral,protože byla každou chvílí nemocná a zesláblá.Když v zoufalství hledal otec lékaře,už skoro ztratil naději.Tajemná osoba v kápi,která se k léčení vemlouvavě nabídla,vyléčila Marianu kouzlem a ponechala ji a šokovaného otce osudu.Aby uživila sebe i svého otce chodila Mariana lovit zvěř do hlubokých lesů.S otcem se někdy celé dny neviděla,protože prodával úrodu z polí na městských trzích.Lovení zvěře jí přinášelo velké bojovné schopnosti a přesné střílení z luku.Když se s otcem museli kvůli nedostatku peněz odstěhovat,zesmutněla.Milovala tento poněkud drsný horský kraj a lesy.Běhe cesty je šak přepadli lapkové a všechnu úrodu na prodávání a několik mincí jim sebrali.Jejich bůdce bylale zřemě vlkodlak,tak mého otce na jeho povel zajmuli.Od té doby uplynul 1 rok a Salavendr se stále nikde neobjevil.Dlouhé pronásledování vlkodlačích stop a údajných zahlédnutí vlkodlaků jí přivedlo až do Feleské říše.Zdejší krajina jí velmi uchvátila a ona se zde usadila.Kvůli svému vlkodlačímu příteli Paulovi však muslea odcestovat do Nirilie,tak žije tam.
Rodina: otec Salavendr a Irva - mrtví ,za svou rodinu považuje Paula, dcera Aranel

Majetek:luk z medového dřeva s šípy,červeno-hnědé obyčejné selské šaty,dýka ,krásné zeleno-zlaté šaty,které zdědila po matce Irvě,meč,naušnice po matce,domeček v Nirilii,dýka , snubní prstýnek od Sangiuse

Lykantropové (vlkodlaci)

20. září 2011 v 19:26 | Ellijah |  Knihovna

Popis rasy:Vlkodlaci jsou něco podobného jako lidé a v jistém ohledu i lidmi jsou, ale každý jedinec tohoto druhu se liší a je jen na něm jestli bude radši člověkem a nebo dá přednost vlkovi který je v něm. Mezi většinou ras jsou známí především tím, jak jsou agresivní a impulzivní ale je to hlavně tím že každá jejich emoce a pocit se několikrát znásobí, ale mohou být i tací kteří takový nejsou, avšak je jich velmi málo. Samci, kterých je většina, protože žen zde moc není, jsou velmi dominantní a stejně jako ve vlčí smečce je nadřazená samice- žena která má stejnou dominanci jako jejich vůdce. Každý vlkodlak si může zvolit sám jestli bude kráčet v cestě kde bude žít život člověka který je však stále vlkodlakem a dokáže ovládat své emoce a pocity nebo cestu pravého vlkodlaka tak že nadobro zapudí své lidství čímž se stanou nebezpečnějšími, mocnějšími a především jsou hodně zranitelní, jelikož ztratí svobodnou vůli a stanou se otroky sami sebe nebo někoho jiného.
Vzhled: Vlkodlaci mají dvě podoby. Jednu tu kterou nedokážou plně ovládat, pokud nezapudí své lidství a tou je vlk který spí uvnitř jejich nitra. Jako vlci možná vypadají stejně, ale jsou odlišní. Každý vlk má jinou barvu srsti podle toho do jaké patří smečky. Většinou to bývá tak že každá smečka má svůj vlastní znak, který mají jako vlci i lidé vytetován na kůži. Někdy se však ale stane že jedinec který je vykázán ze smečky má místo znamení cejch vyděděnce kterého se už nezbaví ale nikdo kromě vlkodlaků neví co tyto všechny symboly znamenají. Jako lidé vypadají prostě jako lidé ale mají mnohem větší sílu a svůj znak smečky.
Historie: Nikdo neví, kde se vlkodlaci vzali ale je jisté že už jsou na světě několik desítek možní i stovek tisíc let avšak kolovali pověsti o jejich příchodu. Avšak koluje jedna pověst, kterou vypustil nějaký vyděděnec a ta praví o tom, že vlkodlaci povstali z magie, kterou použil jeden starý vlk, ten prý dokázal měnit svou podobu na člověka ale nikdo nevěděl jak to dělá. Avšak on byl jediný, kdo to dokázal ale další částí příběhu kterou znají jen vlkodlaci, je ta že mladá nevinná dívka která uctívala svého boha mu obětovala vlčici která měla bílý kožich- což je velmi vzácné a jen málo vlků má tuto srst a ti kteří ji mají tak jsou obdařeni velkým darem- čímž ztratils svou nevinnost proto jí bůh potrestal tak že jí proměnil ve vlka, který se dokáže proměnit v člověka jen tehdy když dokáže ovládnou a plně zkrotit všechny své emoce. Dívka která se jako náhodou setkala s mužem tak on jí pomohl ovládnout své emoce, ale pokaždé když vyšel úplněk tak se dívka nedokázala ovládnout a proměnila se v krvežíznivého vlka. Ale jak se říká ne všechny pověsti jsou pravdivé proto nikdo, ani vlkodlaci nevědí, jestli je to opravdu pravda či ne.
Společnost: Vlkodlaci jakožto velmi vznešená rasa opovrhují všemi ostatními, pokud nejsou stejné rasy. Nejméně v lásce však mají skřety a nemrtvé, se kterými už měli spoustu konfliktů a sporů. Jako lidé jsou docela společenští avšak když dojde k setkání s jinou rasou tak se radši klidí stranou, protože jsou moc hrdí a pyšní na to aby uznali že je možná i někdo jim rovný nebo nadřazenější. Ze všech ras krom té své mají docela rádi lidi, protože z jisté míry jimi také jsou a i oni mají své touhy a potřeby. Vlkodlaci uznávají jako vůdce svého Alfu, který má vládu nad všemi pěti smečkami. On, jehož jméno nikdo nezná je velmi dominantní ale také i samice, která se s ním spářila je dominantní i když ne tolik jako je hlavní Alfa. Každá smečka má svého vůdce, který pak podléhá tomu, kterému vláda nad smečkami koluje v krvi.
Smečka Alfy, která je ze všeho nejuznávanější žije v Tirgalských lesích které se nachází přesně uprostřed říše vlkodlaků. Jsou to rozlehlé lesy kde je spoustu míst a pro každého z vlkodlaků je tu dosti místa a kořisti. Jelikož je toto území Alfů tak pokaždé když sem někdo zavítá ať už je to vlkodlak či někdo jiný a není zde vítán a nebo nemá povolení vstoupit na toto území tak se stane to že ho buď na místě zabijí- což se ale netýká vlkodlaků, pokud to nejsou vyděděnci, nebo jsou předvedeni před hlavního Alfu který rozhodne jak s nevítaným hostem naloží.Žijí zde jen čistokrevní vlkodlaci (tzn. Matka i otec jsou vlkodlaci)
Smečka Omegi je smečka která sídlí na pokraji Tirgalských lesů ale stále jim patří území, které je na nejsevernějším cípu jejich říše. Hranice mezi Tirgalskými lesy a Raimskými lesy není skoro obvyklá, protože je to docela široká pušť Kalandar která tyto dva lesy od sebe odděluje. Tato smečka v jejíž čele je hlavní Omega je hned po smečce Alfy velmi důležitá a mocná. Také v této smečce jsou jen čistokrevní vlkodlaci ale pokud si muž který se narodil jako čistokrevný vlkodlak najde družku tak ta automaticky stoupne v hiearchii na stejnou pozici jako on.
Smečka Delty je třetí smečka v pořadí. Je zde nejvíce vlkodlaků a všichni žijí na tom nejzápadnějším cípu říše, v lesích Kai. Jelikož členové smečky jsou trochu divocí tak se stává, že často napadají ostatní rasy a vraždí ostatní buď ve jménu svého hlavního Deltynebo ve jménu toho koho uctívají. Jelikož je tato smečka nejblíže k moři tak se někdy stává že vyvolají střet i s Mořskými pannami. Zde žijí vlci kteří nejsou čistokrevní proto jsou také v hienarchii řazeni na nějnižší příčky ovšem pokud má vlkodlak dost velkou dominanci tak někdy nezáleží na jeho původu.
Smečka Kappy je už ne moc známá smečka ale je velmi stará možná jedna z nejstarších které mezi vlkodlaky existovali. Je to smečka těch kteří možná lépe než smečka Alfy ovládají jistý druh bojového uměni který je znám pouze vlkodlakům. Jejich územím jsou lesy Lir-salu které leží na jihu říše. Tato smečka je známa tím jak jsou zdejší vlkodlaci moudří ale také je známá tím že vyhrála spoustu bitev bez toho aby použila násilí nebo spíše ho použila jen když to bylo nutné.
Smečka vykázalců, už z názvu smečky je jasné že do této smečky byli vyhnáni ti, kteří byli vykázáni ze své smečky. Tato smečka není jako ostatní protože zdejší vlkodlaci pocházejí z různých smeček a ani jeden se nenarodil do této. Jejich území, Manfodrské lesy leží na východě a od všech ostatních smeček jsou odděleni velkou pouští Armotan. Této smčce vládne vlkodlak ze smečky hlavního Alfy ze které byl ale vyhoštěn proto teď se všemi kdo patří do jeho nové smečky vymýšlí to jak by mohl ostatní smečky donutit, aby se k němu přidaly a on by pak mohl svrhnout hlavního Alfu a zaujmout jeho místo vládce.
Způsoby boje: Vlkodlaci mají mnoho způsobů boje, ale většinou bojují ve své vlčí podobě, ve které jsou nejsilnější ale i zároveň nejzranitelnější což je pro ně značná nevýhoda. Ve své lidské podobě ve které normálně žijí moc nebojují ale i tak instinkty a smysli vlka mají jak ve vlčí tak v lidské podobě. Když už mají bojovat jako lidi tak bojují především pomocí mečů které jsou z velmi tvrdého kovu ale jak se říká každý má své tajemství a oni mají těch tajemství několik a nejen proto že každý ze smeček má své tajemství boje které zná hlavní vlkodlak a jedině on to dokáže naučit někoho dalšího ale jejich dalším tajemstvím je výroba zbraní protože už mnoho ras se snažilo přijít na to z čeho vlkodlaci vyrábějí své zbraně že se jim zatím nikdy nezlomili a lidem ani nikomu jinému se je nepodařilo zničit ale taky se jim je nepodařilo ukovat.
Rozmnožování: Vlkodlaci se rozmnožují stejně jako lidé ale pokaždé když se vlkodlakovi narodí dítě s obyčejným člověkem tak se buď stane že zemře protože se včas nedostane k Alfovi, který rozhodne, jestli má cenu zachránit ho a použije na něj magii, která zajistí to aby vlk který je v dítěti nezemřel a nebo ho nechá zemřít. Když se mezi sebou rozmnožují vlkodlaci tak je hned jasné že dítě přežije ale do doby než bude schopné se osamostatnit bude žít u matky ve smečce pak se teprve rozhodne jestli dítě bude žít ve smečce svého otce nebo ve smečce matky. Dítě které se narodí vlkodlakovi a člověku tak většinou získává ganatiku matky tudíž když je matka člověk a otec vlkodlak tak dítě bude člověk ale stanou se i vyjímky protože to záleží na mnoha faktorech. Pokaždé když se narodí dítě které je jen napůl vlkodlak tak dochází k nešťastnému úmrtí které nastane asi půl roku po narození pokud se ovšam dítě nedostane včas k hlavnímu Alfovi který rozhodne zda dítě nechá žít a nebo zemřít. Pokud se stane že se vlkodlak dá dohromady s člověkem tak nejdříve potřebuje svolení Alfy který při této situaci bývá velmi vlídný ale pokud se stane že se to Alfa dozví až když je příliš pozdě tak může být vlkodlak velmi tvrdě potrestán.
Délka života: Vlkodlaci nežijí věčně jako některé bytosti ale život mají docela dlouhý protože se můžou dožít až tisíce let ale také záleží na mnoha faktorech, které se k tomu naklání takže nikdy není přesně jisté do kolika vlkodlak bude žít. Avšak jejich stárnutí je docela pomalé ale až v dobu kdy dosáhnou dvaceti let tak teprve v tuto dobu se jejich stárnutí zpomalí
Magie a jejich bohové: Vlkodlaci jsou poměrně zdatní v magii, ale jak se říká nikdo není neporazitelný a ani oni nejsou. Každá smečka už od doby co vznikla uctívá jeden živel který pak následně dokáže využít. Smečka Alfy ovládá všechny čtyři živly, ale ovládá je jen Alfa. Smečka Omegi ovládá živel země, Smečka Delty ovládá živel vody, Smečka Kappy ovládá živel ohně a Smečka vykázalců dokáže ovládat ale jen málo živel vzduchu. Všechny smečky až na jednu, která se odmítá účastnit těchto rituálu se pokaždé když je úplněk shromáždí v Tirgalských lesích kde začnou vykonávat obětní rituál při kterém každý vlkodlak který tam je obětuje něco jejich bohyni Luně.
Bohové:
Luna - je bohyní měsíce a vlkodlaci jí považují za svou Matku a stvořitelku
Dimorgös - je bohem moudrosti a je považován společně s Lunou za jejich stvořitele
Irsomira - je bohyní vody a léčení, nejčastěji je uctívána ve smečce Delta
Chóras - je bohem zuřivé války, pomsty a krveprolití, nejvíce ho uctívají Vykázalci
Ätrowen - bůh ohně a kovářství, nejčastěji uctíván ve smečce Omega
Sínnefra - bohyně svěžího ale zároveň smrtícího větru
Moigrës - bůh magie, života a smrti
Symboly: Symboly vlkodlaků, které používají znají jen oni a není jich zrovna málo ale ty které jsou velmi jednoznačné. Pět jich používají jako symboly smeček, jeden jako symbol pro pomstu a další už nejsou tolik důležíté…..
Nevýhody: Vlkodlaci jakožto velmi silná rasa nejsou neporazitelní ale je velmi těžké je zabít protože vlkodlaka lze zabít dvěma způsoby. Prvním způsobem je že mu lze useknout hlavu ale to se moc nedělá protože koluje pověst že když někdo vlkodlakovy usekne hlavu tak mu znovu naroste. Nejlepším způsobem jak zabít vlkodlaka je použít na něj to čemu zatím nikdo neporozuměl ale mnohým se to povedlo vlkodlaka zabít aniž by věděl co to slovo znamená. Kdysi dávno ho řekl jeden lovec vlkodlaků to slovo znělo Argent ale nikdo neví co to znamená a ani vlkodlaci význam tohoto slova neznají. "Argenz je vlkodlakova slabina" zněla poslední věta lovce který dokázal zabít nespočet vlkodlaků a od té doby se všichni snaží přijít na význam toho slova.
Potrava: Vlkodlaci se živí většinou zvěřinou a jen tehdy když zapudí své lidství nebo při obřadech pojídají maso lidské. Někdy se ale také stává, že pojídají ryby ale to jen velmi málo.

© na text se vztahují autorská práva

Ellijah Bennet

20. září 2011 v 19:01 | Ellijah |  Postavy
Jméno: Ellijah Bennet
Rasa: Lykanotrop
Titul: Vládce Nirilské říše, hlavní Alfa
Věk: neznámý
Popis: Ellijah je jako člověk středně vysoký muž jehož tvář viděl jen málokdo. Po celém těle které je skoro pořád zahalené do černé kápě má znaky a různé symboly které však vidí jne vlkodlaci. Jako každý vlkodlak tak i on má na levém rameni vytetován znak Alfů ale ten jeho se od ostatních liší protože vyzařuje očitou sílu která nelze ani slovy popsat. Nikdy neukazuje svou tvář jen tehdy když je sám tak si sundá kápi a odhalí svou pohlednou tvář a nebo když je se svou družkou čidětmi ale zatím nemá ani děti ani družku protože o ni zatím nemá zájem. Kdyby někdo někdy zahlédl jeho tvář tak by si hned všiml jizvy na jeho pravé tváři kterou utržil v boji. Dále jsou nepřehlédnutelné jeho zmavě hnědé skoro až černé oči ve které jsou velmi divoké jako splašení koně ale samotná Ellijah takový neni. Vlasy jsou krátké a hnědé a taky velmi neposedné protože mu skoro vždy povlávají jako kdyby si s nimy samotný vítr hrál. Na krku mu visí kámen zelené barvy který se pokaždé když jeho majitel použije nějakou magii rozzáří a dává mu moc ještě větší.
Historie: Narodil se v Tirgalských lesích kde také vyrůstal po boku svého otce který kdysi dávno byl také Alfa. Jeho otec který také nikomu nikdy neřekl ani nenaznačil co způsobuje to že je stále mocnější a mocnější mu svěřil velké tajemství a to že mu ukázal kámen který mu visel na krku a že mu ho předal jeho otec, proto až jeho otec zemře tak on dostane ten kámen který měl skoro každý Alfa z jejich krevní linie. Bohužel vláda jeho otce netrvala moc dlouho protože byl starý takže to bylo dost jasné ale Ellijah se stihl naučit ovládat všechny živly a bojová umění do doby než jeho otec zemřel takže se mohl hned ujmout vlády. Hned jak se ujal vlády tak hrozila smčce Kappa válka s lidmi a bylo na něm co udělá dál a jestli se prokážou jeho vůdčí schopnosti a přec se mu to povedlo a prokázal jak dobrým je vůdcem.
Schopnosti: Jako každý vlkodlak i on se dokáže měnit z vlka na člověka a naopak. Dál také dokáže ovládat čtyři živly- oheň,vodu,zemi a vzduch. Je zvláštní také tím že dokáže především na lidi použí schopnost které se říká nátlak což znamená to že když někomu pohlédne do očí tak pomocí své vůle ovládne vůli někoho jiného a běžně se to dá použít na vlkodlaky kteří jsou slabší než on ale on to nedělá. Kámen který mu visí na krku mu přidává ještě víc na síle jak z magické tak fyzické stránky což způsobuje to že vypadá jako kdyby byl neporazitelný což ale neni
Majetek: dalo by se říci že celá Nirilská říše, palác v Tirgalských lesích, meč který dostal jakožto Alfa od svého otce, kdysi ten meč daroval jejich rodině samotný bůh Ätrowen, kámen který mu visí na krku a další věci

Jak vytvořit profil?

19. září 2011 v 18:17 | Knel'sh |  Tvorba profilu
Jak napsat detailní profil?

Založena nová RPG!

18. září 2011 v 19:30 | Priscilla
Dne 18. září 2011 byla založena nová Rpg hra Somnia world!