Jak vytvořit profil?

19. září 2011 v 18:17 | Knel'sh |  Tvorba profilu
Jak napsat detailní profil?

Co musí v profilu být?

Stavba profilu je jednoduchá a zabere vám jen několik málo minut, pokud ovšem chcete mít propracovaný profil, obětujte 10 minut svého času, je pak příjemnější hrát ;) . Profily posílejte na mail somnia.world@seznam.cz

Každý hráč má nárok na 4 postavy!!

Jméno:Jak se ve hře jmenujete, klaďte důraz na to, že různé rasy nebudou mít stejná jména, například Skřet se nebude jmenovat Popík Řachta, ale např. Ae Gwanshur :)
Rasa:Na výběr máte tyto rasy
Věk:Kolik vaší postavě je, berte ohled na to, že každá rasa má jiné ohraničení, elf v 80 je mladý, kdežto člověk je dědek :)
Popis:popište jak vaše postava vypadá, jakou má tělesnou stavbu, barvu očí, odstín kůže, jaké její vlasy mají barvu atd.
Historie:Vaše postava jistě prošla nějakým vývojem, asi šla studovat myslitele(pokud byla o něco bohatší :)) ) nebo tvrdě dřela ve vesnici ne? (historie není povinná)
Schopnosti(pouze u Pandorianů a démonů): Co vaše postava dokáže ve vodě a na suchu, jak je silná a prostě všechno co dokáže(ale aby to nebyla Mary Sue)
Majetek:Co vaše postava vlastní, šaty, zbraně, věci a podobně, počitají se i mazlíčci
Rodina:Příbuzní

Profil mazlíčka

Jméno:Jak se váš mazlíček jmenuje? Vybírejte prosím vhodná jména :) pokud by jste mínili jméno jako satirické, uznáme ho jen pokud nám to oznámíte.
Druh:Co přesně vaše zvířátko je? Kůň? Drak? had?
Popis:Kratší nežli u postavy, stačí strohý
Schopnosti:Co zvířátko umí?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama