S'aetheyr Le´kart

30. září 2011 v 18:16 | Knel'sh |  Postavy
Jméno: S'aetheyr Le´kart
Rasa: Čistý Argonian
Věk: 100let
Popis: Je velmi vysoký a také docela svalnatý. Jeho barva je něco mezi modrou a šedou. Dlouhé, černé drápy má jak na rukou tak na nohách. Několik ostnů mu raší na hlavě a jsou docela malí(cca. velikostně jako palec.). Oči barvy žluté vypadají jako hadí a jsou docela mandlovitého tvaru.
Oblečení na sobě moc nemá. Dva pruhy na nohou-to má na různé měšce s penezi nebo něčím dalším. Jinak má na sobě většinou nějaké kalhoty. I když by se to u něj nečekalo skvěle zachází se zbraní, kterou také vlastní(po otci).

Historie: S'ae se narodil v 5ti-člené rodině, jeho otec byl silný kuřák, což vedlo k častým hádkám, které ničili S'aeho psychiku, mnohé večery probrečel, jelikož místo ukolébavek slyšel jen křik jeho matky...brzy to nevydžel. Útěchu hledal v hraní na klavír, jednou k němu přišel jeden starý Argonian, který už šel na svůj pohřeb...metaforicky řečeno. Dlouho se na S'aeho díval, nakonec se mu zželelo jeho situace, uslyšel co se u něj doma děje, dal mu to poslední, co měl a odešel, S'ae si ani nevšiml, co mu muž dal...jen hrál dál..., dalo by se říct, že stisknutím klávesy se vyznačila etapa jeho života, dlouho pro něj neexistovalo nic jiného než ten černý nástroj... Oba rodiče mu zemřeli, S'ae si usmyslel, že to dál nejde, po dlouhé době vstal ze židle a rozhodl se, že bude trávit čas smysluplněji, podal svou osobnost do kasáren. Nikdo o něm nevěděl, pro Somnii neexistoval, takže ho nepřijali, S'ae si však trval na svém, brzy se tam dostal, ale nikdy nepodával 100% výkon, spíše jen na čtvrtinu toho co by dokázal...nikdy se nedostal z Desátníka víš než na Desátníka...
Majetek: Různé drobnosti, klavír, nějaké peníze, trocha oblečení
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 1:15 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama