Prosinec 2011

Vanessa Rosally Euphoria

30. prosince 2011 v 11:02 | Ellijah |  Archív postav
Jméno: Vanessa Rosally Euphoria
(toto je její oficiální jméno,ale bližší jí oslovují buďto Nessie nebo Rose)

Věk: 150 let,ale vypadá tak na 16

Rasa: vlkodlak,smečka Omega

Titul: nejbližší a nejvěrnější rádce hlavního Omegy

Datum narození: neznámý

Podoba: Vanessa vlastní jemně zaoblené dívčí rysy v obličeji se snědou barvou pleti.V obličeji většinou upoutají její magicky zelené oči,avšak i tato barva má své opodstatnění.Jelikož jakožto člen smečky ovládá živel země,mají oči proto podobnou barvu.Když se rozzlobí,tak získají barvu zlostně šedou.Dívčiny rty mají něžně růžovou barvu,stejně jako růže a ty už měla takto zbarvené odmalička,tak proto nese své prostřední jméno Rosally . Nessiina ,,hříva" je další z jejích ,,ženských zbraní" .Dorůstají jí do délky půli zad, na jejíchž konečcích se půvabně rozvlňují a vytvářejí tak romantické dívčí vlny po celé hlavě.Ráda si s nimi hraje a lehce je pohazuje ze strany na stranu,jelikož to vytváří neodolatelný efekt,díky kterému získává užaslé pohledy mužů ze všech stran.Postava Vanessy je sic menšího vzrůstu,avšak docela hezky žensky vyvinutá.Další z jejích ,,zbraní" je proto bujné poprsí,které ozdobuje různými náhrdelníky.Co se týče oblečení,vyznává dva styly.Jeden je bohatý a ozdobný,šaty tohoto stylu jsou s širokými sukněmi a větším výstřihem zdůrazňující dekolt.Objevíte ji v těchto šatech ale jen v prostorách paláce jejího bratra nebo ve svém bohatém sídle.Ten druhý je o něco sportovnější,aby se mohla prodírat i těmi nejneproniknutelnější džunglemi.Nosí tehdy jen lehké kalhoty a tuniky,i přesto musí dávat najevo své bohatství různými vyšívkami na tunikách a malými kamínky kolem výstřihu,ale nepřehání to zas tak,ale jen do té míry,aby vypadala dospěleji a přitom vkusně a elegantně.

Povaha: Povaha je to jediné čím si je podobná se svým bratrem.Je stejně jako on mazaná a chytrá a v každé věci se snaží najít něco,na co by se mohla vymluvit. Snaží se za nic nevázat a být svobodná,nerada někoho poslouchá a proto musí být vždycky po jejím,jinak je zle.Na povrchu je zlá a bezcitná mrcha,která každýho využívá,ale vnitřek je milý a společenský.Ten ale jen ukazuje těm nejbližším,což je vlatsně jen její bratr,proto je těžké ji v ní objevit.Vůdce svou mladší sestru už odmala zaučoval boji a magii až nakonec byla dokonce lepší než on a tak se stala jeho hlavním rádcem a špiónem.Je také velmi cílevědomá takže když se do někoho zamiluje,musí ho za každou cenu mít,ale není ten typ člověka,který by dlouho zůstal u jedné osoby.

Historie: Nessie se narodila čistokrevným vlkodlakům ze smečky Omegy a když její otec zemřel,převzal vůdcovství její bratr.Malou Nessie mezitím vychovávala její matka laskavým,ale přitom tvrdým způsobem.Když dostatečně vyrostla do dospělosti,chodívala lovit do zahrad paláce a tam objevili její bojový talent.Lezením po stromech a skalách si získala mrštnou a štíhlou postavu,kterou by ji mohla leckterá vlkodlačice závidět.Začala splňovat snadné i nesnadné úkoly pro svého vůdce při kterých přišla někdy málem i o život.Ze strachu jí proto matka věznila v domě a nepouštěla ven.Vanessa stejně potají utíkala do lesů a bojovala po boku bratra.Po několika letech její matka těžce onemocněla,když se vydala na výpravu do horských oblastí,aby získala potravu,tehdy to neměli tak jednoduché.Ač se jí snažili vyléčit sebevíc,slábla všem přímo před očima.Netrvalo dlouho a zemřela.Oba se utápěli ve smutku,ale nemohli nechat svých povinností.Jen čas a všemožné války donutily oba přestat na matku myslet.Vanessa ale vždycky dávala nejevo svému bratrovi,že se na vůdce hodí víc než on,ale nikdy ho dostatečně nepřesvědčila aby vládla po jeho boku smečce.Časem čím dál tím častěji pociťovala samotu,neměla si s kým povídat,bratr stále bojoval.Na první pohled se zamilovala do Paula a s ním žila ruku v ruce několik let.Její povaha je ale její povaha a to je něco,co nikdy nezměníme.Po čase se zakoukala zas do někoho jiného,tak Paula chladnokrevně opustila a takřka znemožnila před celou smečkou.Nyní žije jen s bratrem a radí mu při bojových strategiích,ale na odpočinek tráví většinu času v přírodě nebo v prostorách svého paláce.

Rodina: bratr jenže je vůdce Omegů,rodiče,jejíchž jméno se nikdy nedozvěděla

Majetek: ozdobné tuniky,několikery kalhoty,slavnostní šaty,lehké letní šaty,meč,dýka kterou jako zbraň skrývá v šatech,spousta bižutérie co zdědila,noční šaty,plesové šaty,župan v kterém chodí po paláci,palác vystavěný pro ní od bratra ,prsten vyzařující tajemnou magii

Serapis

29. prosince 2011 v 20:50 | Ellijah |  Postavy
Jméno: Serapis (démoni mu také někdy říkají pane a nebo otče)
Věk: Patří mezi nejstarší démony vůbec takže je asi hodně starý
Rasa: Démon III.stupně
Titul: Satanův velekněz a má nejvyšší hodnost hned po vládci který bývá zvolen při válce
Popis: Serapis je vysoký,ne moc svalnatý muž i když on to vlastně nepotřebuje. Má krátké černé vlasy i když vypadá poměrně mladě. Obličej je poměrně úzký a možná trochu vrásčitý.Ramena má sice široká ale není moc svalnatý. Na obličeji má také malou bradku.Od ramen až k patě bývá většinou zahalen do černého roucha pod kterým má tuniku a kalhoty.
Povaha: Jeho výraz sám o sobě je bezduchý a nic neříkající a pokud se třebajen usmívá a nebo projevuje emoce které jsou kladné tak nikdy ne před démony nižšího stupně.Nechová k nikomu žádné záporné emoce. A pokud ano tak se ho ihned zbaví. Většinou ani moc nemluví ale když je někde v okruzích svých démonů tak je docela přátelský.Je také velmy záhadný rptožoe nikdo neví vůbec nic o jeho historii ale ani se neptejí protože vědí že by se to stejně nedozvěděli.
Schopnosti: dokáže pomocí myšlenek pohybovat věcmi a teleportovat se ale i když on sám možná ještě ví jaké jiné schopnosti má tak ostatní to nevědí a znají jenom tyto dvě
Majetek: palác,roucho ,knihy,přívěsek pentagramu který má údajně kouzelnou moc a mnohé další věci

Eurewen Kemi Dalmos

29. prosince 2011 v 16:58 | Ellijah |  Postavy
Jméno: Eurewen Kemi Damols-Výslovnost jména: Euríven, přectavuje se pod obouma, ale raději uvádí své první jméno

Rasa: Vlkodlak (smečka Alfy)

Věk: Něco o kolo 87

Popis: Eurewen je obyčejná dívka 170 cm vysoká, vážící zhruba 50 kg. Její hlavu zdobí blonďaté vlasy, které jsou místy černé, dlouhé, husté, rovné vlasy, které jí neustále padají do jejích svtěle modrých očí. Tvář jí zvýrazňuje přísně mířený nos, který je ale jemně zakončený. Ústa má plná, ale souměrná, barvy rudé. Líce jsou trošku narůžovělé, a když se usměje tak se jíoběví na tvářích dva ďolíčky. Postavu má akorát. Hubené ruce posílené troškou svalstva. Obliny jsou, tam kde mají být. Útlý pas a trochu vystouplejší zakulacený zadeček. Dolů pak už jenom nohy.Ráda se oblíká do různých šatů. Nejraději nosí ty, které jí zde zanechala její matka a to jsou barvy černé, červené a žluté. Bere si i kalhoty a triko jako normální lidé. Nenosí vůbec žádné ozdoby. Jen když je nějaká událost vezme si naušnice.Vlasy si nechává volně rozpuštěné a pokuď jí to nebaví sváže si je provázkem do culíku nebo do copu. Ovšem na obou stranách si vždy nějaké vlasy nechává.Boty nosí většinou vysoké, šněrovací nebo kecky. Boty na podpadku nosí jen někdy.Když se promění ve vlkodlaka má černo bílou srst.

Povaha: Nemá rmoc ráda ostatní rasy. Jediné které ráda má a klidně se k nim i hlásí jsou normální lidé, kterým se dosti podobá. Docela dost se straní mužům a to jen z jediného důvodu, ovšem ona se minulostí nezabívá. Když nějaké ho potká vyhne se mu obloukem. Nikdy se s žádným mužem nedala ještě sama od sebe do rozhovoru. Jen občas jí její kamarádky donutí, aby řekla klukovi "Ahoj", ale to jen zřídka kdy. Když nebereme v potaz toho je to velmi milá dívčina, která každému pomůže když potřebuje.

Historie: Její matka byla ve smečce Alfa stejně jako její otec. Se svími dvěma sourozencemi vyrůstala v lese a jen občas z něho vycházela ven. Když se začala přeměňovat začala jí matka učit číst, psát a takové ty věci stejně jako její dva bratry, kterým tiše záviděla že je otec ve volním čase učí lovit a jak se bojuje. Její matku vyhostili ze smečky, ale Eure neví kvůli čemu a teď pokládá matku za mrtvou. Ani neví proč, ale její otec se s ní přestal stýkat, ale své dva syny si vzal sebou takže se teď s nimi Kemi nestýká, ale ani jí to moc nevadí. Ujala se jí jedna stará vlkodlačka a její muž. Starali se o ní a konečně se jí teď dostalo učení jak se bojuje s dýkou, kterou poté i od nich dostala. O tom co se stalo potom už nikdy nemluví a ani nechce, protože se za to dosti stydí,ale od té události se vyhýbá všem mužům. Mluví jen se svími kamarádkami a to jí stačí.

Rodina: Pokuď ví matka už nežije a s otcem se nestýká, sourozence někde má ale také se s nimi nestýká.

Majetek: Šaty po matce, kniha, nějaké peníze a dýky

Nicholas Warren Marvenger

28. prosince 2011 v 23:47 | Ellijah |  Postavy
Jméno: Nicholas Warren Marvenger - raději ale používá jméno Warren
Věk: přibližně 93let
Rasa: vlkodlak (smečka Alfy)
Popis: Warren je poměrně vysoký protože měří ais tak metr osmdesát. Je svalnaty a skoro na každé části těla se mu rýsují nějaké svaly ale to je také tím že hodne cvičí a posiluje s různými těžkými věcmi. Jeho rysy jsou velmi výrazné protože i kdyby nebyl vlkodlak tak by byl nádherný ale jelikož jeho rysy vlkodlak zvýraznil tak je ještě krásnější a přitažlivější. Má krátké plavé vlasy které nabírají zrzavý odstín který se někdy zbarvuje skoro až do zlatava. Oči mají barvu která se je zlatavá s nádechem hnědé. Ramena jsou širší protože má svalnaté tělo. Jeho obvyklím oděvem jsou jen kalhoty které jsou trochu uplejší a proto dává na obdiv své přenádherné pozadí. Na kalhotech mu visí také opasek na kterém má zavěšenou jen jednu zbraň.Dýku, protože jinou zbraň ani nepotřebuje.Pokud by jste si ho pořádně prohlíželi (což je hlavně u žen docela dost možné) tak by jste si všimli jizvy (která je z dálky skoro neviditelná a z blízkosti je vidět jen trochu ale můžete jí nahmatat) která se táhne před jeho hrudník od pravé bradavky,utržel jí při souboji ale právě ta jizva ho dělá ještě více svůdným ale také záhadným.

Povaha: Warren je prostě nevyspitatelný sukničkář i na vlkodlaka. Dost často využívá toho že je tak pohledný (a taky dost sebevědomí a sebestředný) a občas si zaflirtuje s nějakou tou dívkou která se mu líbí ale nikdy s ní moc ldouho nevydrží protože se zase objeví jiná dívka nebo žena která upoutá jeho drahocenou pozornost. Je poměrně paličatý a taky krapet panovačný. Co se týče žen jsou u Warrena na druhém místě. Na prvním místě je totiž on. Jeho chování je pokaždé jiné. Avšak skoro vždy je drzý a většinou i sarkastický. Jako vlkodlak a především muž má svou pýchu kterou nedokáže skoro nikdy spolknout a proto nedokáže přiznat prohru. Je menší panovačnost která je sice minimální je také důskedkem toho že musí mít to co chce (většinou se mu povede získat to co chce) ale přeci jen jsou některé věci věci které se mu nepodaří získat. Dále je také jemně arogantní ale to je jen povrchové.

Majetek: dýky,kožené kalhoty, přívěsek na krku který má už hodně dlouho

Lily Cassidy Evangeline

28. prosince 2011 v 21:45 | Ellijah |  Postavy
Jméno: Lily Cassidy Evangeline
Věk: něco kolem 100
Rasa: vlkodlak (smečka Alfy)
Popis: Lily je dívka která vypadá jako většina vlkodlačic. Je krásná a půvabná a ke všemu že je vlkodlak to ještě zvýrazňuje její rysy takže je ještě hezčí než se může zdát. Vypadá v celku obyčejně a nevinně avšak je poměrn oblíbenáa to hlavně mezi chlapci. Má dlouhé hnědé vlasy které mají kaštanová nádech a stáčejí se do malých prstýnků a loken.Oči smaragdově zelené. Nos je malý. Ústa jsou plná a většinou jsou skroucená buď do úšklebku a nebo jsou spjatá do úzké linky. Chodí oděna většinou do šatů které jsou vyrobené z hedvábí které mívá většinou barvu sytě červenou až krvavou a nebo nosí i tmavé zelené šaty ale ve všech šatech které nosí dává na obdiv své poprsí, alespoń tak moc jak jen to jde.Nohy má dlouhé a hubené což je také pro některé dost přitažlivé. Na krku jí také vidí řetízek který je dostatečně dlouhý takže přívěsek vlka který na řetízku vidí spadá přesně Lily mezi ňadra. Její záda,přesněji levou lopatku zkášluje i tetování které má už velkou spoustu let.

Povaha:Lily sama o sobě je dost vypočítavá a užívá se toho že se na ní směřuje pozornost nemála mužů a chlapců. Je si sama sebou dost jistí a sebevědo mí z ní přímo teče. Je ale také trochu drzá což by se u dívky u které je vyžadována předevšim elegance neočekávalo. Nejen že je drzá ale je také dost protivná a někdo by mohl říci že je arogantní. Její protivnost a drzost nemá někdy své meze ale je to spíše tím že je naštvaná skoro na celý svět.

Majetek: dýka, velká sposta šatů , přívěsek a tetování


Seznam ras v Somnii

28. prosince 2011 v 21:08 | Ellijah |  Tvorba profilu

Rasy které můžete v Somnii najít:

Argoniané - Dalo by se říci že se podobají ještěrkám které chodí a mluví. Jsou spíše neutrální tudíž nikdo přesně neví zda jsou proti ostatním rasám nebo ne. Je to rasa která je izolovaná od světa lidí proto o této rase lidé vůbec nevědí.

Vlkodlaci - jsou napůl lidé a napůl vlci. Žijí ve své říši Nirílii a ač o tom někteří možná neví tak jich je poměrně mnoho. Jejich vůdcem je jeden hlavní Alfa který ovládá všechny vlkodlaky. Nemají rádi vetřelce kteří bez povolení žít tam a nebo projít se vyskytnou na jejich území. Lidé o nich nevědí ale jsou i tací kteří o nich vědí ale je jich velmi málo.

Lidé - Jak jen to popsat..Prostě lidé. Tvorové se dvouma nohama a dvouma rukama. Neovládají kouzelné schopnosti a nedokážou ani většinu toho co dokážou jiné rasy. Jsou prostě obyčejní i když jsou i tací kteří obětovalu svou duši ďáblu a mají nějaké schopnosti.

Démoni - kdysi to možná bývali lidé ale kdysy. Dnes už jsou to jen stvoření zla ktará kopou za sebe a jeden se snaží být lepší než druhej. Jsou nenasytná a nevyspitatelná a i když jich je velmi málo tak jsou velmi nebezpečná. Žijí ukryti po celé Somnii a vládnou démonickou kouzelnou mocí kterou dokážou ovládat jen oni a u některých se vyskytuje i genetiská mutace tudíž mohou vypadat třeba jako něco co není ani člověk ale ani zvíře.

Démoni

23. prosince 2011 v 10:07 | Ellijah |  Knihovna
Démoni jsou rasa velmi stará, která sem přišla přes moře. V Somnii jsou už dob kdy sem přišli první lidé. Jelikož je to rasa velmi vzácná tak žije skryta ve své říši, avšak jsou i tací, kteří putují po celé Somnii. Démoni jsou všem skryti, a proto nikdy neprozrazují kým opravdu jsou. Ostatní rasy o nich nevědí víc, než že jsou to démoni a že slouží ďáblu.
Vzhled: Démoni mají různý vzhled. Někteří vypadají jako obyčejní lidé a někteří vypadají jako mutanti zvířete a člověka. Démona jakožto na první pohled nelze poznat, tedy pokud vypadá jako člověk protože je stejný jako člověk ale liší se od něj vzhledově tím, že má černé oči. Démoni mají také tetování, které je někdy lehce přehlédnutelné ale někdy to přehlédnout opravdu nelze. Tetování mají většinou démoni kteří mají podobu člověka a tetování vypadá jako černé slunce které je tam na důkaz toho že uzavřeli smlouvu s ďáblem i když to vlastně nebyli oni kdo tu smlouvu uzavřel. Zvířecí démoni, kteří se také často vyskytují, ale většina z nich vypadá, jako zvíře s lidskými vlastnostmi nemá tetování ale místo tetování mají jako trest srst.
Historie: Démoni pochází údajně z lidí avšak úplně první démoni vznikly v dobách kdy byly lidé jen bezcennými živočichy mezi kterýma probíhala válka a ostatní rasy je využívali. v té době také žila žena jménem Amarath která byla otrokyně a muž Arnil který byl také otrok. Muž i žena kteří utekly daleko do pouště se společně střetly u velkého kamene který jako by se z ničeho nic objevil uprostřed pouště. Oba byly zmoženi proto když z kamene vystoupil muž neboli alespoň tak vypadal. Oba byli moc unaveni a skoro na pokraji svých sil proto když jim muž nabídl pomoct tak přijali. Nevěděli, že z nich chce udělat své posli na zemi ale když nabyli vědomí tak zjistily, že jsou úplně jiní. Že už nejsou lidmi. Amarath která vypadá stále jako člověk zjistila že dokáže vybuchovat věci na které prstem zamíří a když má vztek a mnohem další věci jako třeba že vůbec nepotřebuje spánek i když někdy si ho dopřávala. Zatím co Arnil byl úplné jiný. Nevypadla jako člověk ale jako nějaké zvíře. Dokázal však mluvit a chodil po nohách které byly dvě avšak stále nevypadal jako člověk. Vypadal jako šakal který dokáže mluvit. Když se po několika dnech k nim dostavil onen záhadný muž a řekl jim kdo doopravdy je tak se oba nový démoni zděsili ale když jim muž řekl že budou jeho vyslanci na zemi tak se smířili s tím že jsou tím čím jsou a začali bloudit pouští. Dlouhou dobu trvalo tomu než našli vesnici ve které by mohli splnit svůj úkol. I když to bylo nečekané tak Amarath počala dítě o kterém nevěděla že čeká a které bylo polovičním démonem. Dítě bylo sice nebezpečné a nesmrtelné avšak nemělo takové schopnosti, jako měli čistokrevní démoni. V jednu chvíli bylo démonů moc ale, když nastal konflikt, který vyvolala jedna rasa tak museli jít do války a většina z nich zemřela. Také zemřeli úplně první démoni Amarath a Arnil které dokonce zabil sám ďábel protože se mu začali vymykat kontrole proto také když oba zabil tak zajistil aby počet démonů které má zůstal a démoni přibili pouze tehdy když se narodí . Zařídil také že si démoni kteří mu oddaně sloužili vytvořili říši na tom nejsevernějším cípu Somnie a kde žijí i nadále.
Dělení démonů a postavení: démoni se dělí na stupně který říká jak je démon silný a mocný. Démoni se dělí na tři stupně.
I.stupeň - nejnižší ze všech stupňů a většinou sem jsou řazeni zvířecí démoni protože jich je značná menšina a nemají tak vysoké schopnosti jako normální démoni. Dále se sem také řadí démoni kteří mají jednoho rodiče démona a jednoho člověka. Je jich nejvíce. Tito démoni dokážou také ovládat živly ale každý démon který to ovládá umí pouze jeden živl protože kdyby jich bylo víc tak by dlouho nepřežil.Tito démoni se dají zabít useknutím hlavy a nebo probodnutím. Lze je také zabít magií.
II.stupeň - zde se nachází valná asi třetina démonů protože je to stupeň ve kterém jsou démoni považovaní za důležitější avšak někdy to démonům stupně do hlavy takže se považují za mocné. Tito démoni se dají zabít useknutím hlavy ale i když to zní lehce tak obyčejný člověk to nedokáže a nebo ho lze zabít velmi silnou magii které se nemusí umět ubránit.
III.stupeň - tento stupeň démonů je velmi uctívaný protože to jsou nejsilnější a nejmocnější démoni. Je jich velmi málo (přibližně 15 - 20) a bývají velmi mocní. Démoni se tohoto stupně se už musí narodit takhle mocní jinak se sem nedostanou a jsou zde jen čistokrevní démoni takže se navzájem mezi sebou rozmnožují a tvoří páry. Lze je jen velmi těžko zabít a někdo by mohl říct že je to prakticky vzato nemožné a pro některé to opravdu je ale pokud má někdo Athame posvěcené velmi silnou magií která je i dokonce silnější než ta jejich tak je může zabít ránou do srdce. Démoni tohoto stupně se také mohou vyskytovat i v nehmotném těle proto je těžké je zabít.
Politika: Démoni žijí v říši Kata která je velká a leží na nejsevernějším cípu Somnie. Démoni nemají žádný politický systém proto také nemají žádného vládce. Každý démon žije po svém ale jsou démoni kteří jsou lepší než ostatní a démoni kteří jsou nejhorší ze všech. Jakožto lovci a vrazi mají silnou tendenci se zabíjet navzájem ale to se stává většinou jen mezi démony nižšího stupně. Pokaždé když má nastat válka která se týká všech démonů tak se vyberou tři vůdci kteří povedou jejich armádu. Vůdci bývají většinou démoni třetího stupně.
Schopnosti: Démoni jakožto ďábelští tvorové ovládají různé nadpřirozené schopnosti. Nejnižší démoni ovládají většinou písek a nebo mohou házet ohnivé koule a nebo se prostě teleportovat ale mají jen jednu schopnost kterou však dokážou někdy velmi chytře používat. Zatímco démoni druhého stupně už mají těch schopností více tak většina z nich dokáže ovládat telepat takže se mohou přenést tam kam potřebují a ještě ovládají nějakou schopnost kterou jim nikdo nemůže vzít. Ale démoni třetího stupně jsou už jiná parketa protože ti ovládají velmi silné schopnosti které nejde nikdy určit protože pokaždé se vytasí s něčím jiným avšak všichni se umějí teleportovat.
Náboženství a jejich bohové: Démon. TO slovo už mluví samo za sebe. Démoni slouží ďáblu. K ďáblu má proto vždy nejblíže velekněz který uctívá ďábla neustále. Démoni jsou ďáblu oddaní proto jsou schopni se pro něj obětovat. Avšak uznávají i dva démony které považují za své stvořitele. Velekněz uctívá všechny tři "bohy" a proto se také konají rituály i s obětí na jejich počest.
Amarath - démonku stvořitelku (většinou jí uctívají lidští démoni)
Arnila - démona stvořitele (většinou ho uctívají zvířecí démoni)

Chování: Démoni jsou zlí,Tedy alespoň někteří. Před ostatními rasami se chovají dost arogantně. Pokud chtějí tak ani nemusí cítit žádné emoce ale nikdy necítí strach,tedy alespoň ne démoni stejné úrovně. Nejsou zrovna milý a chovají se sobecky a stejně jako někteří vlkodlaci dost teritorálně. Ostatní rasy považují za podřadné avšak protože nechtějí válčit tak uzavřeli mírovou smlouvu s vlkodlaky.Nemají moc rádi Felesy protože je považují za podřadné stejné jako většinu ras. S Felesy také často vyvolávají různé potyčky proto ani nechodí k nim na území a felesové zase k démonům.

Rozmnožování: Démoni se rozmnožují jako lidé. Avšak mají mezi sebou jistá pravidla která mluví jasně o tom že pokud bude mít démon vyššího stupně dítě tak ho musí přivést k jejich veleknězi který je mezi démony třetího stupně a ten pak dítě pokřtí ve jméno jejich pána a udělá z něj právoplatného démona. Démoni ("nečistí")se rodí jen velmi málo kdy protože většinou i když lidská žena otěhotní tak zárodek dítěte zemře proto se raději démoni rozmnožují mezi sebou. Démoni nejvyššího stupně se rozmnožují pouze s ostatními démony třetího stupně ale další stupně démonů už se mezi sebou rozmnožují jak se jim zachce ale skoro nikdy se nerozmnožují "nečistí" démoni s čistokrevnýma démonka. U zvířecích démonů je to však jinak. Jelikož je jich málo tak se mezi sebou nemohou rozmnožovat proto se rozmnožují jak s "nečistými" démony tak i s těmi čistokrevnými .

Nightshade

22. prosince 2011 v 13:41 | Knel'sh |  Postavy
Jméno: Nightshade
Věk: Kolik let je asi živé hmotě?
Druh: Šakalí démon (démon I.stupně)
Titul: Ta která škrtí hrdlo
Popis: Nightshade je vysoká, svalnatá démonka z podsvětí, měří o něco víc než dva metry, přičemž jí na výšce přidává její chůze, nekráčí totiž po celých nohách nýbrž po špičkách, Nosí na sobě sametový hábit z teplého lnu, který jí chrání před sluncem, na pase nosí honosné hedvábí pozlacené ryzím zlatem vytěženým z prvních hor co byli na světě. Její kůže je černá jako onyx, a přitom na dotek hebká jako kožíšek štěněte, což vypovídá o tom, že je z démonů jedna z nejmladších. Má celkem svalnatou muskulaturu, a dává to svým zevnějškem dost najevo. Na hlavě má zdobenou helmu. Její Psí obličej skrývá na první pohled záhadnou krásu, která by jí jakoby nebyla přirozená, její čumák je hodně protažen dopředu, Její oči jsou nalíčené namodro, nad nimi jsou dvě velké šakalí uši, které na sobě nosí pár velkých náušnic.
Povaha: Většinou, když někoho potká tak ho s opovržením odkáže jinam, nemá ráda vázání se na jiné, což jí dělá někdy podivínskou a osamělou, z čehož strádá. Jelikož jsou démoni jaksi nespolečenští, Nightshade se jakýkoli pokus o utrhnutí pozornosti na sebe vymstil, rozhodla se že se už pokoušet nebude.
Historie: Povstala při prvním východu slunce, nikdo neví kde se objevila, ale prostě byla najednou na světě. Začala se věnovat všemu, co je suché a drsné -poušť byla jejím domovem, protože tam byla nejsilnější, vyskytovalo se u ní zvláštní nadání ovládat malá zrnka písku na milimetrovou přesnost, čehož řádně využívá. Jakmile se svět řádně vyvinul, začala se skrývat v poušti, vesnice blízko jejího teritoria jí začali říkat Rdousič, kvůli tomu, že její objeti byli vždy uškrcené či zakousnuté. Po chvíli(pár desítek let) jí to najednou přestalo bavit a ona přestala, začala se jen poflakovat a zabíjet čas..
Schopnosti: Může jakkoli manipulovat s pískem, dokáže vytáhnout vodu z jakékoli živé bytosti, ovšem díky těmto schopnostem, je vysoce citlivá na vodu
Majetek: Šatník oblečení, dlouhé zdobené kopí, šavle, sbírka duší

Samuel

21. prosince 2011 v 22:06 | Ellijah |  Postavy
Jméno: Samuel
Věk: přibližně 250 lee ale vypadá asi tak stejně jako Cossete na 19
Druh: Vlkodlak (čistokrevný) - smečka Alfy
Titul: je hned po Cossete jeho druhým nejbližším rádcem
Popis: Samuel je svalnatý a poměrně vysoký muž. Má kaštanově hnědé vlasy a skoro černé pronikavé oči. Vlasy které jsou trochu delší mu neposedně létají všude možně tudíž mu vždy spadají prameny vlasy do obličeje. Jeho tvář je pohledná a je mnohem něžnější než třeba Cossetina která působý vážně a tvrdě. Stejně jak vypadá tak i taky je velmi silný ale pokud chce tak dokáže být i velmi něžný a to především na ženy které jsou jeho slabost tedy hlavně jedna žena. Jeho výraz je sice něžnější ale stále je jeho výraz vážný obzvláště když je s Alfou. Je přísný když někdterý z vlkodlaků neuposlechne jeho rozkaz proto také ten vlkodlak může být potrestán. Není sice tak přísný jako Cossete ale stále je schopný toho nechat vlkodlaka třeba mučit a nebo ho zranit což mu nečiní žádný problém. Chodí oblečený do černých kalhot z kůže a tuniky. u kalhot většinou nosí opasek na kterém má připevnění meč nebo dýku.
Schopnosti: Dokáže ovládat dva živly - vzduch a oheň
Majetek: palás který mu stejně jako Cossete nechal postavit Alfa,luk,dýku se symbolem měsíčního srpku a další méně potřebné věci

Cossete

21. prosince 2011 v 21:12 | Ellijah |  Postavy
Jméno: Cossete
Rasa: Vlkodlačice (čistokrevná ze smečky Alfy)
Věk: přibližně 300 let ale vypadá na 19
Titul: stala se rádkyní nejvyššího Alfy což je pro ženu velmi vzácné postavení, také je velekněžkou boha Moigrëse protože mu vděčí za své přežití
Popis: Cossete je žena střední výšky. Má dlouhé černé vlasy které jí utvářejí menší prstýnky. Oči jsou hnědé ale získávají rudý nádech což způsobuje její spojení s vlkem ve kterého se proměňuje. Ústa bývají většinou semknuta do úzké linky a jen hodně málokdy se usmívají. Výraz jejího obličeje je různý ale vzhledem k jejímu postavení je výraz většinou vážný protože nebere skoro nic na lehkou váhu. Je poměrně společenská ale také bere velmi vážně zákony proto je také mezi všemi vlkodlaky velmi vážená. Většinou chodí oděna do hnědých loveckých kalhot které jsou vyrobené z kůže a k tomu nosí tuniku avšak když se obléká do společnosti tak chodí oblečená v šatech které jsou z černého sametu a nebo z jiné velmi drahé látky.
Schopnosti: i když u vlkodlačic se žádné schopnosti nevyskytují (když se nepočítá to co umí každý vlkodlak) tak právě tato schopnost dělá Cossete vyjímečnou ale zároveň nebezpečnou protože má dar vsugerovat lidem nebo vlkodlakům do hlavy jakoukoliv myšlenku takže je ot něco podobného jako kdyby použila nátlak
Majetek: Palác který jí nechal vystavit Alfa jakožto své nejbližší rádkyni, náhrdelník který má na sobě vyrytý měsíční srpek který je symbolem bohyně Luny a další méně potřebné věciMark

12. prosince 2011 v 17:29 | Ellijah |  Postavy
Jméno:Mark
Rasa:Lykantropové (Vlkodlak)
Věk:150 let
Popis:V lidské podobě má krátké černé vlasy a zelené oči,ale přes jedno oko má jizvu a proto to oko má napůl hnědé a na půl zelené.Je vysoký a svalnatý.Ve vlkodlačí podobě je jeho srst hnědá až černá,ale jeho jizva není pod srstí vidět.Je ze smečky Delta a tak umí ovládat vodu.Mezi jeho záliby patří Ellys a provokování Sanguise,ale jinak rád loví a bojuje.
Historie:Narodil se Istar a vlkodlakovy Dethovi takže musel podstoupit zkouškou jestli je dost silný k tomu aby byl vlkodlak.Naštěstí zkouškou prošel a tak zůstal s otcem ve smečce.Když bylo Markovy 50 let tak se rozhodl trénovat s ostatními ze smečky a stal se z něj průměrný bojovník,ale nebyl tak dobrý jako Sanguis a to ho štvalo.Jednou se rozhodl vyzvat Sanguise,ale prohrál.Docela ho to naštvalo a tak se rozhodl trénovat s Ellys do které se tajně zamiloval,ale Ellys o tom nevěděla a tak se rozhodl najít jinou zábavu a to že bude provokovat Sanguise.Jeho stará záliba provokovat Sanguise se moc nezměnila i když teď si víc všímá Ellys.
Majetek:meč,oblečení,penízek pro štěstí
Rodina:otec Deth