Démoni

23. prosince 2011 v 10:07 | Ellijah |  Knihovna
Démoni jsou rasa velmi stará, která sem přišla přes moře. V Somnii jsou už dob kdy sem přišli první lidé. Jelikož je to rasa velmi vzácná tak žije skryta ve své říši, avšak jsou i tací, kteří putují po celé Somnii. Démoni jsou všem skryti, a proto nikdy neprozrazují kým opravdu jsou. Ostatní rasy o nich nevědí víc, než že jsou to démoni a že slouží ďáblu.
Vzhled: Démoni mají různý vzhled. Někteří vypadají jako obyčejní lidé a někteří vypadají jako mutanti zvířete a člověka. Démona jakožto na první pohled nelze poznat, tedy pokud vypadá jako člověk protože je stejný jako člověk ale liší se od něj vzhledově tím, že má černé oči. Démoni mají také tetování, které je někdy lehce přehlédnutelné ale někdy to přehlédnout opravdu nelze. Tetování mají většinou démoni kteří mají podobu člověka a tetování vypadá jako černé slunce které je tam na důkaz toho že uzavřeli smlouvu s ďáblem i když to vlastně nebyli oni kdo tu smlouvu uzavřel. Zvířecí démoni, kteří se také často vyskytují, ale většina z nich vypadá, jako zvíře s lidskými vlastnostmi nemá tetování ale místo tetování mají jako trest srst.
Historie: Démoni pochází údajně z lidí avšak úplně první démoni vznikly v dobách kdy byly lidé jen bezcennými živočichy mezi kterýma probíhala válka a ostatní rasy je využívali. v té době také žila žena jménem Amarath která byla otrokyně a muž Arnil který byl také otrok. Muž i žena kteří utekly daleko do pouště se společně střetly u velkého kamene který jako by se z ničeho nic objevil uprostřed pouště. Oba byly zmoženi proto když z kamene vystoupil muž neboli alespoň tak vypadal. Oba byli moc unaveni a skoro na pokraji svých sil proto když jim muž nabídl pomoct tak přijali. Nevěděli, že z nich chce udělat své posli na zemi ale když nabyli vědomí tak zjistily, že jsou úplně jiní. Že už nejsou lidmi. Amarath která vypadá stále jako člověk zjistila že dokáže vybuchovat věci na které prstem zamíří a když má vztek a mnohem další věci jako třeba že vůbec nepotřebuje spánek i když někdy si ho dopřávala. Zatím co Arnil byl úplné jiný. Nevypadla jako člověk ale jako nějaké zvíře. Dokázal však mluvit a chodil po nohách které byly dvě avšak stále nevypadal jako člověk. Vypadal jako šakal který dokáže mluvit. Když se po několika dnech k nim dostavil onen záhadný muž a řekl jim kdo doopravdy je tak se oba nový démoni zděsili ale když jim muž řekl že budou jeho vyslanci na zemi tak se smířili s tím že jsou tím čím jsou a začali bloudit pouští. Dlouhou dobu trvalo tomu než našli vesnici ve které by mohli splnit svůj úkol. I když to bylo nečekané tak Amarath počala dítě o kterém nevěděla že čeká a které bylo polovičním démonem. Dítě bylo sice nebezpečné a nesmrtelné avšak nemělo takové schopnosti, jako měli čistokrevní démoni. V jednu chvíli bylo démonů moc ale, když nastal konflikt, který vyvolala jedna rasa tak museli jít do války a většina z nich zemřela. Také zemřeli úplně první démoni Amarath a Arnil které dokonce zabil sám ďábel protože se mu začali vymykat kontrole proto také když oba zabil tak zajistil aby počet démonů které má zůstal a démoni přibili pouze tehdy když se narodí . Zařídil také že si démoni kteří mu oddaně sloužili vytvořili říši na tom nejsevernějším cípu Somnie a kde žijí i nadále.
Dělení démonů a postavení: démoni se dělí na stupně který říká jak je démon silný a mocný. Démoni se dělí na tři stupně.
I.stupeň - nejnižší ze všech stupňů a většinou sem jsou řazeni zvířecí démoni protože jich je značná menšina a nemají tak vysoké schopnosti jako normální démoni. Dále se sem také řadí démoni kteří mají jednoho rodiče démona a jednoho člověka. Je jich nejvíce. Tito démoni dokážou také ovládat živly ale každý démon který to ovládá umí pouze jeden živl protože kdyby jich bylo víc tak by dlouho nepřežil.Tito démoni se dají zabít useknutím hlavy a nebo probodnutím. Lze je také zabít magií.
II.stupeň - zde se nachází valná asi třetina démonů protože je to stupeň ve kterém jsou démoni považovaní za důležitější avšak někdy to démonům stupně do hlavy takže se považují za mocné. Tito démoni se dají zabít useknutím hlavy ale i když to zní lehce tak obyčejný člověk to nedokáže a nebo ho lze zabít velmi silnou magii které se nemusí umět ubránit.
III.stupeň - tento stupeň démonů je velmi uctívaný protože to jsou nejsilnější a nejmocnější démoni. Je jich velmi málo (přibližně 15 - 20) a bývají velmi mocní. Démoni se tohoto stupně se už musí narodit takhle mocní jinak se sem nedostanou a jsou zde jen čistokrevní démoni takže se navzájem mezi sebou rozmnožují a tvoří páry. Lze je jen velmi těžko zabít a někdo by mohl říct že je to prakticky vzato nemožné a pro některé to opravdu je ale pokud má někdo Athame posvěcené velmi silnou magií která je i dokonce silnější než ta jejich tak je může zabít ránou do srdce. Démoni tohoto stupně se také mohou vyskytovat i v nehmotném těle proto je těžké je zabít.
Politika: Démoni žijí v říši Kata která je velká a leží na nejsevernějším cípu Somnie. Démoni nemají žádný politický systém proto také nemají žádného vládce. Každý démon žije po svém ale jsou démoni kteří jsou lepší než ostatní a démoni kteří jsou nejhorší ze všech. Jakožto lovci a vrazi mají silnou tendenci se zabíjet navzájem ale to se stává většinou jen mezi démony nižšího stupně. Pokaždé když má nastat válka která se týká všech démonů tak se vyberou tři vůdci kteří povedou jejich armádu. Vůdci bývají většinou démoni třetího stupně.
Schopnosti: Démoni jakožto ďábelští tvorové ovládají různé nadpřirozené schopnosti. Nejnižší démoni ovládají většinou písek a nebo mohou házet ohnivé koule a nebo se prostě teleportovat ale mají jen jednu schopnost kterou však dokážou někdy velmi chytře používat. Zatímco démoni druhého stupně už mají těch schopností více tak většina z nich dokáže ovládat telepat takže se mohou přenést tam kam potřebují a ještě ovládají nějakou schopnost kterou jim nikdo nemůže vzít. Ale démoni třetího stupně jsou už jiná parketa protože ti ovládají velmi silné schopnosti které nejde nikdy určit protože pokaždé se vytasí s něčím jiným avšak všichni se umějí teleportovat.
Náboženství a jejich bohové: Démon. TO slovo už mluví samo za sebe. Démoni slouží ďáblu. K ďáblu má proto vždy nejblíže velekněz který uctívá ďábla neustále. Démoni jsou ďáblu oddaní proto jsou schopni se pro něj obětovat. Avšak uznávají i dva démony které považují za své stvořitele. Velekněz uctívá všechny tři "bohy" a proto se také konají rituály i s obětí na jejich počest.
Amarath - démonku stvořitelku (většinou jí uctívají lidští démoni)
Arnila - démona stvořitele (většinou ho uctívají zvířecí démoni)

Chování: Démoni jsou zlí,Tedy alespoň někteří. Před ostatními rasami se chovají dost arogantně. Pokud chtějí tak ani nemusí cítit žádné emoce ale nikdy necítí strach,tedy alespoň ne démoni stejné úrovně. Nejsou zrovna milý a chovají se sobecky a stejně jako někteří vlkodlaci dost teritorálně. Ostatní rasy považují za podřadné avšak protože nechtějí válčit tak uzavřeli mírovou smlouvu s vlkodlaky.Nemají moc rádi Felesy protože je považují za podřadné stejné jako většinu ras. S Felesy také často vyvolávají různé potyčky proto ani nechodí k nim na území a felesové zase k démonům.

Rozmnožování: Démoni se rozmnožují jako lidé. Avšak mají mezi sebou jistá pravidla která mluví jasně o tom že pokud bude mít démon vyššího stupně dítě tak ho musí přivést k jejich veleknězi který je mezi démony třetího stupně a ten pak dítě pokřtí ve jméno jejich pána a udělá z něj právoplatného démona. Démoni ("nečistí")se rodí jen velmi málo kdy protože většinou i když lidská žena otěhotní tak zárodek dítěte zemře proto se raději démoni rozmnožují mezi sebou. Démoni nejvyššího stupně se rozmnožují pouze s ostatními démony třetího stupně ale další stupně démonů už se mezi sebou rozmnožují jak se jim zachce ale skoro nikdy se nerozmnožují "nečistí" démoni s čistokrevnýma démonka. U zvířecích démonů je to však jinak. Jelikož je jich málo tak se mezi sebou nemohou rozmnožovat proto se rozmnožují jak s "nečistými" démony tak i s těmi čistokrevnými .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama