Eurewen Kemi Dalmos

29. prosince 2011 v 16:58 | Ellijah |  Postavy
Jméno: Eurewen Kemi Damols-Výslovnost jména: Euríven, přectavuje se pod obouma, ale raději uvádí své první jméno

Rasa: Vlkodlak (smečka Alfy)

Věk: Něco o kolo 87

Popis: Eurewen je obyčejná dívka 170 cm vysoká, vážící zhruba 50 kg. Její hlavu zdobí blonďaté vlasy, které jsou místy černé, dlouhé, husté, rovné vlasy, které jí neustále padají do jejích svtěle modrých očí. Tvář jí zvýrazňuje přísně mířený nos, který je ale jemně zakončený. Ústa má plná, ale souměrná, barvy rudé. Líce jsou trošku narůžovělé, a když se usměje tak se jíoběví na tvářích dva ďolíčky. Postavu má akorát. Hubené ruce posílené troškou svalstva. Obliny jsou, tam kde mají být. Útlý pas a trochu vystouplejší zakulacený zadeček. Dolů pak už jenom nohy.Ráda se oblíká do různých šatů. Nejraději nosí ty, které jí zde zanechala její matka a to jsou barvy černé, červené a žluté. Bere si i kalhoty a triko jako normální lidé. Nenosí vůbec žádné ozdoby. Jen když je nějaká událost vezme si naušnice.Vlasy si nechává volně rozpuštěné a pokuď jí to nebaví sváže si je provázkem do culíku nebo do copu. Ovšem na obou stranách si vždy nějaké vlasy nechává.Boty nosí většinou vysoké, šněrovací nebo kecky. Boty na podpadku nosí jen někdy.Když se promění ve vlkodlaka má černo bílou srst.

Povaha: Nemá rmoc ráda ostatní rasy. Jediné které ráda má a klidně se k nim i hlásí jsou normální lidé, kterým se dosti podobá. Docela dost se straní mužům a to jen z jediného důvodu, ovšem ona se minulostí nezabívá. Když nějaké ho potká vyhne se mu obloukem. Nikdy se s žádným mužem nedala ještě sama od sebe do rozhovoru. Jen občas jí její kamarádky donutí, aby řekla klukovi "Ahoj", ale to jen zřídka kdy. Když nebereme v potaz toho je to velmi milá dívčina, která každému pomůže když potřebuje.

Historie: Její matka byla ve smečce Alfa stejně jako její otec. Se svími dvěma sourozencemi vyrůstala v lese a jen občas z něho vycházela ven. Když se začala přeměňovat začala jí matka učit číst, psát a takové ty věci stejně jako její dva bratry, kterým tiše záviděla že je otec ve volním čase učí lovit a jak se bojuje. Její matku vyhostili ze smečky, ale Eure neví kvůli čemu a teď pokládá matku za mrtvou. Ani neví proč, ale její otec se s ní přestal stýkat, ale své dva syny si vzal sebou takže se teď s nimi Kemi nestýká, ale ani jí to moc nevadí. Ujala se jí jedna stará vlkodlačka a její muž. Starali se o ní a konečně se jí teď dostalo učení jak se bojuje s dýkou, kterou poté i od nich dostala. O tom co se stalo potom už nikdy nemluví a ani nechce, protože se za to dosti stydí,ale od té události se vyhýbá všem mužům. Mluví jen se svími kamarádkami a to jí stačí.

Rodina: Pokuď ví matka už nežije a s otcem se nestýká, sourozence někde má ale také se s nimi nestýká.

Majetek: Šaty po matce, kniha, nějaké peníze a dýky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 1:15 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama