Nightshade

22. prosince 2011 v 13:41 | Knel'sh |  Postavy
Jméno: Nightshade
Věk: Kolik let je asi živé hmotě?
Druh: Šakalí démon (démon I.stupně)
Titul: Ta která škrtí hrdlo
Popis: Nightshade je vysoká, svalnatá démonka z podsvětí, měří o něco víc než dva metry, přičemž jí na výšce přidává její chůze, nekráčí totiž po celých nohách nýbrž po špičkách, Nosí na sobě sametový hábit z teplého lnu, který jí chrání před sluncem, na pase nosí honosné hedvábí pozlacené ryzím zlatem vytěženým z prvních hor co byli na světě. Její kůže je černá jako onyx, a přitom na dotek hebká jako kožíšek štěněte, což vypovídá o tom, že je z démonů jedna z nejmladších. Má celkem svalnatou muskulaturu, a dává to svým zevnějškem dost najevo. Na hlavě má zdobenou helmu. Její Psí obličej skrývá na první pohled záhadnou krásu, která by jí jakoby nebyla přirozená, její čumák je hodně protažen dopředu, Její oči jsou nalíčené namodro, nad nimi jsou dvě velké šakalí uši, které na sobě nosí pár velkých náušnic.
Povaha: Většinou, když někoho potká tak ho s opovržením odkáže jinam, nemá ráda vázání se na jiné, což jí dělá někdy podivínskou a osamělou, z čehož strádá. Jelikož jsou démoni jaksi nespolečenští, Nightshade se jakýkoli pokus o utrhnutí pozornosti na sebe vymstil, rozhodla se že se už pokoušet nebude.
Historie: Povstala při prvním východu slunce, nikdo neví kde se objevila, ale prostě byla najednou na světě. Začala se věnovat všemu, co je suché a drsné -poušť byla jejím domovem, protože tam byla nejsilnější, vyskytovalo se u ní zvláštní nadání ovládat malá zrnka písku na milimetrovou přesnost, čehož řádně využívá. Jakmile se svět řádně vyvinul, začala se skrývat v poušti, vesnice blízko jejího teritoria jí začali říkat Rdousič, kvůli tomu, že její objeti byli vždy uškrcené či zakousnuté. Po chvíli(pár desítek let) jí to najednou přestalo bavit a ona přestala, začala se jen poflakovat a zabíjet čas..
Schopnosti: Může jakkoli manipulovat s pískem, dokáže vytáhnout vodu z jakékoli živé bytosti, ovšem díky těmto schopnostem, je vysoce citlivá na vodu
Majetek: Šatník oblečení, dlouhé zdobené kopí, šavle, sbírka duší
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama