Seznam ras v Somnii

28. prosince 2011 v 21:08 | Ellijah |  Tvorba profilu

Rasy které můžete v Somnii najít:

Argoniané - Dalo by se říci že se podobají ještěrkám které chodí a mluví. Jsou spíše neutrální tudíž nikdo přesně neví zda jsou proti ostatním rasám nebo ne. Je to rasa která je izolovaná od světa lidí proto o této rase lidé vůbec nevědí.

Vlkodlaci - jsou napůl lidé a napůl vlci. Žijí ve své říši Nirílii a ač o tom někteří možná neví tak jich je poměrně mnoho. Jejich vůdcem je jeden hlavní Alfa který ovládá všechny vlkodlaky. Nemají rádi vetřelce kteří bez povolení žít tam a nebo projít se vyskytnou na jejich území. Lidé o nich nevědí ale jsou i tací kteří o nich vědí ale je jich velmi málo.

Lidé - Jak jen to popsat..Prostě lidé. Tvorové se dvouma nohama a dvouma rukama. Neovládají kouzelné schopnosti a nedokážou ani většinu toho co dokážou jiné rasy. Jsou prostě obyčejní i když jsou i tací kteří obětovalu svou duši ďáblu a mají nějaké schopnosti.

Démoni - kdysi to možná bývali lidé ale kdysy. Dnes už jsou to jen stvoření zla ktará kopou za sebe a jeden se snaží být lepší než druhej. Jsou nenasytná a nevyspitatelná a i když jich je velmi málo tak jsou velmi nebezpečná. Žijí ukryti po celé Somnii a vládnou démonickou kouzelnou mocí kterou dokážou ovládat jen oni a u některých se vyskytuje i genetiská mutace tudíž mohou vypadat třeba jako něco co není ani člověk ale ani zvíře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | E-mail | 21. listopadu 2012 v 16:53 | Reagovat

Jméno a příjmení - SharkaSs Worlos
Věk - vyzerá na 16 ale v sktočnosti má 284
Rasa - Vlkodlak
Schopnost - Čtení myšlenek, Živel energie
Popis - SharkaSs má dlhšie hnedo-čierne vlasy, okrúhlejšiu tvár. Modré oči nad ktorými je hnedé vytvarované obočie. Nad primeranými perami má na pravej strane malé znamienko. Najradšej nosí volnejšie rifle a farebné tričká s motívom a šiltovku s rovným šiltom, avšak nepohrdne ani šatami alebo sukňou.
Povaha - Je milá, zábavná a blázniva. Je za každú srandu, ale v niektorých prípadoch je veľmi vážna. Kým dokonale niekoho nespozná je veľmi odmeraná a arogantná..
Životopis/Historie - SharkaSs sa narodila 17.6.1992 v Paríži. Keď bola malá, jej matka začala iť a brať drogy. Otec sa s jej matkou rozviedol a ona išla na liečenie. SharkeSs spolu aj s jej 2 staršími bratmi ostala žiť s otcom. Jej otec nakoniec zisti že sa mu viac páčia muži ako ženy. Najprv tomu nechcel veriť, ale nakoniec sa s tým zmieril. Našiel si nového priateľa, ktorý bol strašné bohatý a SharkaSs a jej dvoch bratov bral ako vlastné deti. Chcel pre nich len to najlepšie tak SharkaSs poslal sem a jej bratia odišli študovať do Brazílie.
Fotografie - http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSgQjZ5BoTS9tB2syJYYVv6HXIf44zGvw4GJ2bZgnQJf5Rzoxo9

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQztV_YuGFOuYkB32IqezVDvJaT6XJcPiVD41idll67odW9g_CU

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRwtqS4jTC5CGf5U6Er846_j8SPV-K5yoiHSN5BHOTZiL0OLVL_

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSEYxXBIAuVUAE0low3h6VZy6JnUfewxz3WphQGcglQIoelY5ENoA

Email- StrelenyDeDe@azet.sk

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama