Leden 2012

Jeremy Mäsidle

30. ledna 2012 v 18:14 | Ellijah |  Postavy
Jméno:Jeremy Mäsidle
Druh:vlkodlak(smečka Omega)
Věk:20 let
Podoba:Jako člověk má rezavé vlasy a modré pronikavé oči,které vypadají jakoby chtěl brzo zaútočit.Ale on se moc často nepere a když se prát má tak to věčinou rozpoutá on.Jako vlk má oranžově žíhanou barvu srsti a tmavě oranžové oči,které narozdíl od jeho lidských působí mile a bezbraně.Ale on je spíš po své matce a proto nemá příliš kamarádu,ale spíš soupeřů a protivníků.Jinak je velice milí,svalnatý a velký,ale jako vlk je také docela velký na svůj věk.
Historie:Narodil se ve smečce Omega kde také vyrostl.Když mu bylo deset tak se začal potulovat po okolí a často se domů vracel špinavý a omlácený.Ale když se matka snažila zjistit co se stalo tak jí to odmítal říct,neboť potají chodil do jiných lesů a hledal otce svého otce.Ale toho nikdy nenašel a tak to po pár dnech vzdal,ale slíbil si že ho jednou najde.Když se jeho otec vrátil tak se vyptával a otcovu matku a otce.Ale nic se o něm nedozvěděl.Několik dní po otcově návratu se rozhodl jít do lesů Kai,ale cestou se proměnil a tak se musel vrátit.Když se naučil trochu ovládat svou proměnu tak šel do lesů Kai kde potkal několik vlkodlaků,ale s nima se moc nebavil.Jenže mu nestačilo to co vyděl a tak vyrazil k jezeru kde uviděl člověka s vlkodlakem a to ho dost překvapilo,ale raději odtamtud zmizel když vyděl jak se příroda bouří.Když se vrátil tak o tom řekl otci a matce.Matka mu zakázala tam chodit,ale on stejně každou noc uteče z domu a proskoumává celou Nirilii,ale každé ráno se vrátí a dělá jakoby nikde nebyl.
Rodina:matka Caylla,otec Erik,dědeček Darek,babička,nevlastní teta Ellys,strýčkové Sanguis,Mark
Majetek:oblečení,meč,dýky,plášť,sova

Simon Michael Damonst

22. ledna 2012 v 20:57 | Ellijah |  Postavy

Jméno:Simon Michael Damonst
Rasa: Vlkodlak(čistokrevný, smečka Alfa)
Věk: přibližně 350 let ale vypadá na 21
Popis: Simon je průměrně vysoký mladý muž (měří necelých šest stop), je štíhlé postavy, ovšem dobře osvalený. Je hbitý a nečekaně pružný, dokáže obratně šplhat a rychle běhat, avšak není příliš vytrvalý. Rysy v jeho tváři jsou celkem ostré - má vystouplejší lícní kosti a nadočnicové valy, obličej má oválný, skoro až kulatý. Jeho vlasy jsou tmavě hnědé. Nosí vlasy celkem krátce střižené, zhruba palec dlouhé, a příliš se nezdržuje česáním - většinou by se jeho účes dal přirovnat k vrabčímu hnízdu. Simon se na svět dívá světlýma, hnědýma očima, které se skrývají pod tmavým obočím. Nos má trošku pozvednutý do "pršáku", tudíž připomíná bambulku, avšak je takový, který přímo pasuje do obličeje, a ústa světle růžová, naprosto obyčejná a nezajímavá. Pokud se usměje, odhalí bělostné a překvapivě rovné zuby, o které zřejmě pečlivě pečuje. Na levé noze má jizvu od psa, který ho pokousal.
Jako oblečení nosí volná trika, většinou barvy černé a s nějakým nápisem, modré boty a nějaké tenisky.
Tak vypadá jako člověk. Ve vlčí podobě má hnědou, huňatou srst. Náramky(které má v lidské podobě) má i ve vlčí a všech deset má napřední, pravé tlapě, stejně jako dva prstýnky.
Povaha - Jací rodiče takové dítě. Často se to říkává a tady je to zřejmě skutečná pravda. Michael je dobrácké povahy po rodičích. Zbytečně nevyhledává problémy, ať už jsou jakéhokoliv typu. Má rád společnost dobrých lidí, rád si poslechne hezký příběh nebo si popovídá s lidmi, kteří o to stojí. Když je v neznámé společnost bývá tichý, skoro až odtažitý a rád jen mlčky sleduje dění kolem, aby si udělal obraz o přítomných. Když ale člověka pozná, chování se mění a je takový jako vždy. Stejně jako má rád humor a příjemnost společnost těžce nese namyšlené a zlé lidi. Sám několikrát poznal co je to výsměch dětí, které mu nadávali do "cizáků" a jako malý si to bral hodně k srdci. Proto je pro něj hrubost a výsměch nepříjemný. Několikrát ho to přivedlo do problémů, když pomáhal tam, kde neměl co dělat.
Schopnosti:Umí skvěle používat zbraně, nejvíce dýky a meče. Jako vlk, velmi rychle běhá a dokáže dohonit jakoukoliv kořist a zabít jí ve veliké rychlosti.
Majetek: Spousta oblečení a peněz, meče a dýky, které nosí skoro pořád při sobě

Caylla Mäsidle

16. ledna 2012 v 17:32 | Ellijah |  Postavy
Jméno:Caylla Mäsidle
Druh:vlkodlak(smečka Omega)
Věk:46 let
Podoba:Jako člověk má dlouhé zrzavé vlasy a hnědé tajemné oči.Na svůj věk je docela vysoká a hubená.Ale když jí vidí někdo kdo jí nezná tak si o ní myslí že to je milá venkovská holka,ale pravda je že je docela protivná,zvědavá,náladová.Jako vlk má její srst zvláštní šedou barvu a její oči jsou jasně modré.A díky těmto očím se jí dost daří při nočním lovu.Na svém rameni má vytetované znamení,které ukazuje z jaké je smečky,ale ve smečce není moc často.Nemá ráda když jí její syn dělá problémy.
Historie:Narodila se ve smečce Omega a tam také vyrůstala,ale její rodiče s ní měly věčně problémy.Neboť neustále utíkala z domova a několik dní jí hledaly a pak se sama oběvila doma.Nikdo nevěděl kde byla a s kým tam byla.Když ji bylo patnáct tak se seznámila s jedním vlkodlakem z Kappy a s tim se začala stýkat a po nějakém čase se s nim zasnoubila.Ale jen co to zjistili její rodiče tak strašně zuřili a zakázali jí se sním stýkat.Jenže to ji nezastavilo,utekla a vzala si ho.Pár dní po svadbě se vrátila domů,ale rodiče doma nebyli a tak se vrátila k Erikovi.A když se rozhodla že se podívá za svými rodiči tak už nešla sama,ale se svým mužem a synem.Když jí rodiče otevřely tak byli překvapeni z toho že mají dítě.Po pár dnech se vrátili domů,ale Erik musel odejít.Celých devatenáct let se starala o svého syna sama a tak s nim měla dost starostí,ale když se Erik vrátil tak byla ráda.Sice jí pomáhá,ale ne tolik a ona dobře chápe proč to tak je.
Rodina:matka,otec,manžel Erik,syn Jeremy
Majetek:dvoje šaty,domek sloužící jako hospůdka,dýka,meč,měšec,zásnubní prstýnek,holubice


Merlock

16. ledna 2012 v 17:15 | Ellijah |  Mazlíčci
Jméno:Merlock
Druh:havran
Popis:Vypadá jako normální havran.Teda má černé peří a zobák.Jeho oči jsou
hnědé.Strašně rád se předvádí a dělá ze sebe kašpárka.Když mu něco vadí tak to
dá jasně najevo,stejně jako když se mu něco nebo někdo líbí.
Schopnosti:Komunikuje pomocí myšlenek,dokáže ho zabít pouze jeho pán,má
schopnost uspat určitého vlkodlaka ( tedy svého majitele )
Majitel: Darek

Darek

5. ledna 2012 v 19:32 | Ellijah |  Postavy
Jméno: Darek
Druh:Vlkodlak(smečka vykázalců)
Věk:200 let
Podoba:Jako člověk má krátké hnědé vlasy a modré pronikavé oči,které nic o tom co si myslí neprozradí.Je docela vysoký a tváří se mile a bezmocně,ale pravda ji opakem.Je zákeřný,nebezpečný,nevipočitatelný,ale má i své světlé stránky a to když je v jeho blízkosti žena o kterou má zájem.Ale tyto ženy rád k něčemu využívá a proto byl vyloučen ze smečky Delta.Je to i skvělí plánovač a intrikář a to by chtěl naučit i svého mladšího bratra.Ve vlčí podobě má černou srst a oranžové nebezpečné oči.Jeho povaha člověka se v té vlčí o trochu změní,neboť se nechá ovládnout svým vlkem.Ale vlka si začne kontrolovat v přítomnosti žen a hned se pokusí o nějakou lichotku.Dokáže snýst všechny rasy kromě lidí ty nemá rád.Na svém těle má vypálenou značku vyhnance a nebojí se jí neskrývat.
Rodina: bratr Sanguis,matka a otec,syn
Majetek: malý domek,oblečení,dvě dýky,mapy a Havrana,který ho věčně doprovází


Eruvie Robinson

1. ledna 2012 v 0:22 | Ellijah |  Postavy
Jméno: Eruvie Robinson

Věk: 136 let,ale vypadá tak na 17 let

Rasa: Vlkodlak, smečka Alfa

Popis: Eruvie má divoce zakudrnatělé ohnivě zbarvené vlasy,které jí splývají jako plamen do půli zad.Její pleť je bledě zbarvená,stejně jako Marianina,akorát jsou si rozdílné tím,že Eruviiny tváře se někdy zbarví do nachové až červené barvy.Nosí většinou bílé oblečení v duchu,že jí to přidá na nevinnosti,ale většinou ne.Když chce být nenápadná,tak nosí černé oblečení,což ale envypovídá o ejjí vlkdolačí podobě,v které je zbarvená do světle šedé.
Povaha: Eruvie je velmi zvláštní.Když se jí něco nelíbí,tak si stojí za svým ať ej to co je. Umí být ale laskavá a chápavá,pro lásku je shcopná udělat cokoliv Nesnáší vlkodlaky,kteří si myslí že jsou něco víc.Je to ironie,protože právě ona je velmi fyzicky bojovně zdatná a ráda kdekoho vyzívá na souboje.Při velkém hněvu až hraničí k nenávisti se objevuje v Eruvii talent na živel větru,což je neobvyklé,ale je todůkaz,že emoce bývají nejsilnějším nástrojem.

Historie: Eruvie se narodila hluboko v lesích vlkodlačím rodičům .Matka patřila z Omegy a otec z Alfy.matka jí vyprávěla,že se poznali během zuřivé dávné války mezi smečkami a tam ho Lilian zachránila a oni se do sebe na první pohled zamilovali.Počali Eruvii a aspon na ten okamžik bylo všechno v pořádku......Lilian musela podniknout špionáží výpravu do Alfy za účelem zjištění nějakých cenných informací.A tehdy se střetla láska s povinností.Lilian neměla na výběr tak musela udat vlastního manžela vůdci a Lenion se zřekl kvůli tomu své dcery a utekl neznámo kam.Lilian ale stále Eruvii vychovála jako kdyby ji nechyběl rodič a snažila se jí vzdělat jak se patří.Časem se Eruvie rozhodla žít sama a opustila matku.Žila jakou dobu v Alfě a učila e všemožným způsobům boje,ale nikdy se nestaa až ak dokonalou a mrštnou,ale nějaké techniky ovládá.Když zjistila,že otec podnikl výpravu za Lilian ab ji zabil,tak se zděsila a ihned jela za matkou.Ta ji se smutkem zdělila že musela zabít manžela své sestry Irvy a Lenion je oba měl hodně rád a proto za ní jel.Podnikl s ní boj a matka i otec se navzájem robodli a tím pádem zabili.Eruvie se slzami v očích utekla zpět do Tirgalů,kde zůstala dsítky let,ale rozhodla se vydat hedat svou lidskou sestřenici.Když jí našla,zůstala u ní,ale často od ní odchází na čas zpátky do lesů.
Kontakt: neuveden

Rodina: sestřenice Mariana,matka Lilian,otec Lenion

Majetek: několikery bílé šaty,meč,kalhoty,tunniky,zvláštní smaragd na kožené šňůrce co nosí,v případě nebezpečí z něj vyzařuje silná magie