Simon Michael Damonst

22. ledna 2012 v 20:57 | Ellijah |  Postavy

Jméno:Simon Michael Damonst
Rasa: Vlkodlak(čistokrevný, smečka Alfa)
Věk: přibližně 350 let ale vypadá na 21
Popis: Simon je průměrně vysoký mladý muž (měří necelých šest stop), je štíhlé postavy, ovšem dobře osvalený. Je hbitý a nečekaně pružný, dokáže obratně šplhat a rychle běhat, avšak není příliš vytrvalý. Rysy v jeho tváři jsou celkem ostré - má vystouplejší lícní kosti a nadočnicové valy, obličej má oválný, skoro až kulatý. Jeho vlasy jsou tmavě hnědé. Nosí vlasy celkem krátce střižené, zhruba palec dlouhé, a příliš se nezdržuje česáním - většinou by se jeho účes dal přirovnat k vrabčímu hnízdu. Simon se na svět dívá světlýma, hnědýma očima, které se skrývají pod tmavým obočím. Nos má trošku pozvednutý do "pršáku", tudíž připomíná bambulku, avšak je takový, který přímo pasuje do obličeje, a ústa světle růžová, naprosto obyčejná a nezajímavá. Pokud se usměje, odhalí bělostné a překvapivě rovné zuby, o které zřejmě pečlivě pečuje. Na levé noze má jizvu od psa, který ho pokousal.
Jako oblečení nosí volná trika, většinou barvy černé a s nějakým nápisem, modré boty a nějaké tenisky.
Tak vypadá jako člověk. Ve vlčí podobě má hnědou, huňatou srst. Náramky(které má v lidské podobě) má i ve vlčí a všech deset má napřední, pravé tlapě, stejně jako dva prstýnky.
Povaha - Jací rodiče takové dítě. Často se to říkává a tady je to zřejmě skutečná pravda. Michael je dobrácké povahy po rodičích. Zbytečně nevyhledává problémy, ať už jsou jakéhokoliv typu. Má rád společnost dobrých lidí, rád si poslechne hezký příběh nebo si popovídá s lidmi, kteří o to stojí. Když je v neznámé společnost bývá tichý, skoro až odtažitý a rád jen mlčky sleduje dění kolem, aby si udělal obraz o přítomných. Když ale člověka pozná, chování se mění a je takový jako vždy. Stejně jako má rád humor a příjemnost společnost těžce nese namyšlené a zlé lidi. Sám několikrát poznal co je to výsměch dětí, které mu nadávali do "cizáků" a jako malý si to bral hodně k srdci. Proto je pro něj hrubost a výsměch nepříjemný. Několikrát ho to přivedlo do problémů, když pomáhal tam, kde neměl co dělat.
Schopnosti:Umí skvěle používat zbraně, nejvíce dýky a meče. Jako vlk, velmi rychle běhá a dokáže dohonit jakoukoliv kořist a zabít jí ve veliké rychlosti.
Majetek: Spousta oblečení a peněz, meče a dýky, které nosí skoro pořád při sobě
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama